Prijava

Ево, да не би било пљувања као на претходној теми, отварам ову тему да бисте описали идеалног модератора, значи да бисмо ми увидјели ђе гријешимо кроз ваше идеалне модераторе.

Што он треба да посједује?
Што треба да ради?
Како треба да се понаша?

Ко напише да треба да има велике сисе има 3 дана бана.
Ко напише да треба да буде добра пичка 3 дана бана.
Ко напише да треба да буде свакакав само не као Стефан Костић 5 дана бана (сморило па зато)
Ко буде превише спемовао 3 дана бана.

AJ samobanuj se Smarko, smor su ove teme o moderatorima.

Што он треба да посједује?
Што треба да ради?
Како треба да се понаша?

odgovor na sva tri pitanja - odličan autor. znači ODLIČAN autor. I razuman pride.

Mora da ima velike sise..
(Smorili ste moderatori sa temama o moderatorima)

Ja bih dodao Kurajbere među moderatore ... toliko od mene

Конкретне особине и квалитети, не ко

Нико није савршен.

Ja bih dodao Kurajbere među moderatore ... toliko od mene

Њега и Пензионера.

Ово није тема за предлог модератора него за квалитете које један модератор треба да посједује.

smorili ste sa temama o boderatorima. ako ih već otvarate radi trola, pustite ljude da spemuju.

čuj mene plazmu....

E da mora da bude i dobra pička.

Е модератор мислим модератор модератора модератори. Зато што модератор обично модератор модераторише и модератор оно као брате конташ. Јер не може модератор модераторисање ја тамо а оно модератор као а он мени модератор и онда модератор а оно међутим модератор.

e, stvarno lok na temu jer će pasti opet mnoge glave.

Е модератор мислим модератор модератора модератори. Зато што модератор обично модератор модераторише и модератор оно као брате конташ. Јер не може модератор модераторисање ја тамо а оно модератор као а он мени модератор и онда модератор а оно међутим модератор.

HA...ko na mod forumu

Smare zaključaj ovo .. inače će pola sajta da popije ban ..
Podržavam gore navedeno

znači ODLIČAN auto

... i da bude aktivan ... neki od modova dolaze ođe jednom u 15 dana ..

dosao sam do informacije da Smarko kaki. dakle ne sere, nego kaki, stoga moram da konstatujem da je Smare savrsen mod!
JER SMARE KAKI!

da bude atraktivan! da se lepo oblači, da ima bele čarapke i da živi za fajt! :)

mora da je vredan i lišen sujete. eto to.

Каки и игра змијицу

Da bude decko sa asfalta.

Што он треба да посједује?

Da ima više smisla za humor.

Што треба да ради?

Da ne briše baš sve što mu se ne dopada.

Како треба да се понаша?

Primeran, daje savete, sa svima da se šali, da nije rezervisan, da primi kritiku i da se ne kurči samo zato što je mod.