Prijava

Igrali smo preko rangera drug i ja, oće ponekad da se ugasi samo od sebe, u stvari dosta često se ugasi...

ја нисам имао тих проблема на гејмренџеру скоро никада.

Meni se dešavalo često da igrica zamrzne i sad sam isprobao vindous kompatibiliti na 95 i radi. Prijava za taj turnir, i ako neko oće da igra za jedno sat vremena, nek se javi. E da, neće muzika bez obzira na to što mi je pojačano u podešavanjima. Ako neko zna kako to da sredim nek kaže, kako bez muzikice da igram jebote.

Ne znam za tu stvar sa muzikom.
Prijava za turnir, sa par pitanja. Kako i kad (ako uopste bude zainteresovanih) cemo da ustanovimo pravila? Mislim ono, ima li nekrosa i konfluka, ima li diple, ima li heroja sa specijalnosci lodza, off, deff, ima li dimenzije, flaja... itd, itd..

па правила би требало да буду следећа. опште позната, нема некрополиса, нема конфлукса нема солимира нема дипломатије и мислим да све остало може да дође у обзир. И још једна ствар, недозвољени су хероји којима је специјалност логистика.

то је укратко то што се тиче основних правила.

Играће се кад се нађе осморо пријављених. Ја сам скроз за варијанту да се игра лига лоло па макар и трајала 3 месеца :)

куп варијанта је глупа јер се игра само једна партија па то и није неко мерило :)

Koji bi termini bili? Igrao bih, al' imam brdo obaveza.

термини би били по договору. а најбоље би било да се игра од десет увече до 01:00

Реално ко тад има обавезе тај је луд човек :)

ja bih rado pickao s vama, al od skoro sam počo da šljakam, a iam zjebanu satnicu u pizdu materinu..

термини би били по договору. а најбоље би било да се игра од десет увече до 01:00

Реално ко тад има обавезе тај је луд човек :)

I to što kažeš, To bi bilo fino, 'ajde računaj ako bude ljudi da ću igrati. :)

a mislite duel kao 1v1 partija?

Pa igraš protiv jednog, minut potez, partija može se završi za sat sat i po

Kakvu mapu računaš za to vreme?

Iksel taman je igrao sto puta od prilike tolko mi trebalo

Izašao HD rimejk opaaa