Prijava

Baš me zanima kako ovi očekuju da će biti fer propaganda uz ovolki internet i šta mi kao vukajlijaši smemo ili ne smemo da kreiramo ovde dok traju ta govna. Znam da ste skoro svi čuli za ono da će prekinu srvajvr jer je onaj Karadžić tamo non stop...

Mislim da mi se u zadnjih mesec dana i više nije desilo da uđem na fejs a da odnekud ne izleti Dinkić, džabe ja sklanjam, džabe klikćem da se ne slaže sa mojim stavovima i da je prevara, on je uvek tu. Ne bi me čudilo ni da ovde ne izleti reklama neke političke stranke, što da ne, širok narodni auditorijum, velika posećenost, pa da se ne lažemo, za dobru kintu ja bi stavio i reklamu Rize Haljimija. Ali, to nije tema, predizborna tišina i fer kampanja nikad nisu ni postojale, ne samo kod nas, bilo gde. Meni se u zadnje 2 godine događalo da mi DS šalje poruke na sam dan izbora, šatro, poslali pre 3 dana, alć nije stiglo na vreme, automat zabagovao... U principu, možemo da pišemo šta 'oćemo, i da pravimo šta 'oćemo, baš njih briga...

Pa to sam i ja mislio.
Dok oni kao šatro stežu TV kampanja na internetu je daleko surovija i zanimljivija od te dole.

Situacija što se tiče reklama - nešto nešto đilas nešto nešto dinkić nešto nešto zaharije trnavčević nešto nešto nikolić nešto nešto đilas

08.03.2012. u 14.54.52 meni stiže SMS:

Drage dame, srecan 8, mart zeli Vam vas OODS Odzaci.

Niti sam član stranke niti sam žensko...
Nema tog sredstva kojim se političari neće poslužiti u reklamnoj kampanji. Zabole ih, ako pobede reći će da je to bilo, u suštini, implicitno dozvoljeno, a ako izgube niko ih neće ni pitati. Mene jedino unapred sekira broj govana koja ću morati da obrišem...

U Srbiji veliki deo glasackih "ovaca" ni ne koristi internet tako da nema leba od toga.

Majmunovski
U Srbiji veliki deo glasackih "ovaca" ni ne koristi internet tako da nema leba od toga.

Ne slazem se bas. Vecina koristi FB, tj. za toliko su sposobni, a sam sajt je pogodno tle pa politicku propagandu. Radim Internet marketing za jednu stranku, pa sam upucen.

Mada mene zanima kolko Kaizen traži para da ovde osvanu Toris i ekipa? :)