Prijava

pored editovanih (ostavio sam komentare u jecinim postovima) postoji određeni broj onih članova koji su neaktivni, ali nedovoljno dugo u stanju mirovanja (registrovani u bližoj prošlosti, manje od mesec dana) koji i dalje nisu za ukidanje, ali imaju tendenciju ka tome...

SVE U SVEMU, JECO, VELIKU SI STVAR ODRADIO, SVAKA ČAST, MORA DA SI SE OPASNO SMORIO :)

После 3 ноћи неспавања, једне ноћи од те 3 пијанчења и не свега што се не сећам и/или не желим да се сетим, дођем овде да видим попис становништва СРЈ из 1991. Јецо... шта ми то радиш... јеби магаре док је у блату шта да ти кажем друго... Видим да је колега Сурови узо ствар у своје руке и дође ми да му дигнем споменик од бронзе и да га, што би онај мајстор реко, живог лијем - мртвог нећу.
Свака час' обојици на овом труду. Одо да уватим 2-3 сата сна јер не знам шта пишем бише. Ако сам негога својим постом увредио или тако нешто извињавам се унапред јербо нисам имао ту намеру - спааааааваааа ми сеееее!!!!

pretvori mi letovanje u golgotu :) sa sve zakucanim ekserima na nekom drvenom dildou nabijen na čmar, vrištim od bola. takođe prisutan je i ogorčeni smeh kojim pokušavam da pronađem tvoju bolesnu ambiciju koja te tera da nam ovo radiš :)

znaš, mi ne dobijamo pare za ovo :D:D:D:D

ali, kao svaki uzoran građanin, poješću ovo govno koje bacaš pred moje noge, i zasukaću rukave i nastaviti sa poslom...

sam sam kriv kad sam rekao da ovo treba da se radi :)

šalu na stranu, dobar će ovo popis da ispadne na kraju...

Surovi,sad vidim da si u pravu što si Tihog predložio za moderatora.Ovo još niko od nas nije radio ovako.
Svaka čast JTU! :-)

E manite se ćorava posla. Zašto vam toliko smetaju "prazni" profili?

Ja imam ideju uopste za sve profile:
Mozemo da idemo po principu MSN-a da u opciji autori budu samo oni clanovi koji su trenutno aktivni tj. koji su prijavljeni i da se obavestava u vidu prozorcica koji nestaje kad je neki clan odjavljen ili prijavljen i ukucava se na listu autora.A inace da se ostavi opcija za pretragu autora ukoliko nekog trzimo ko nas zanima.I tako ce da nas boli briga za mrtve profile i niko ih nece videti,a isto na taj nacin mozemo kontrolisati i otkriti skrivene hejtere i uljeze,kao i one koji imaju vise profila kako bi sebi povecavali popularnost.

uuuu al' ste ga dali! :))

ajoj kako komplikujete, hajde stvarno da se okanemo ćorava posla, jtu i ja ima da izguramo popis do kraja čisto da postoji taj spisak na forumu (koji se inače uvećava iz dana u dan, al nebitno neću da mračim:)))

ne vidim šta fali da se pogledaju autori po poslednjoj aktivnosti i tu se lepo vidi ko je pre sekund ili pre minut, taj je tu... ali verovatno će biti i lampica u nekoj relativno srednje dalekoj budućnosti...

jtu ima ceo život da radi na apdejtovanju mrtvih profila HAHAHAHAHAHA zatvorićemo ga u tu posebnu sobicu vukajlije i zaključati ga unutra. i baciti ključ. u wc šolju. i povući vodu. BUAHAHAHAHAHAHHA

Ja ovo ne bi pa da mi plate

vi mislite da je njemu teško? ja bre svaku tu moram da gledam a on baci samo one koje imaju nula iz "autora". džabolebaroš! ja svaku pojedinačno otvaram i jebem sebi majku ceo dan danas :))) a još više čupam kosu znajući da jedno 20-30 novih takvihn koji samo dođu i odu dođu ovde svaki dan... lepo reče kaizen da se okanemo ćorava posla... al šta da se radi, aj ovo do kraja da izguramo da ne ostavljamo na pola :D:D:D

šalim se ja samo, mnogo mi je ovo... iz prostog razloga što sam na onom malom eeepc laptopu ssve ovo vreme i na onom mouse padu nemam miša i mučim se mnmogo :D:D

aj sutra ću ove...

au jelena koji si ti dusmanin... :)

Tihi, izvini ali postaje dosadno... Ne znam odakle nalaziš inspiraciju, kada nijedan od tih naloga još nije obrisan(niti će)...

Zaključavam temu, a ti ako misliš da grešim i da ima smisla obrisati sve ove profile otvori novu temu za argumentovanu diskusiju o tome.