Prijava

Koji koncert je ostavio najveći utisak na vas?

Moj odgovor je Manu Chao, Exit festival, 12.07.2008. godine.

Kad je dolazio Bora Drljaca u moj grad. Ozbiljno. Najjaci koncert u mom zivotu. Na drugom mestu Aca Lukas.

Био сам на Керберима у Нишу још пре 10ак, 12 година, као клинац. Ни Пеперси после тога нису били ни близу да помере тај концерт са првог места.

beni benasi, entrans, dvijeiljade i neke

Халид Муслимовић, хала Пионир, 2009, ,,Ко некад у осам", лудило је било
http://www.youtube.com/watch?v=3FEG_5Eo1xQ
http://www.youtube.com/watch?v=-EKsw8l7uU8&feature=relmfu

Rodžer Voters u zagrebu, "The Wall".

Uzevši u obzir da sam 10 godina samo pičio po festivalima i koncertima, nema šanse da se odlučim za jedan naj, mogu da stavim u neke okvire...
1. AC/DC na JNA i Prodigy na Exitu;
2. Sting-Police na tvrđavi u NS, The Wailers na Exitu i Metallica na JNA;
3. Moby na Exitu, Rundek na Beerfestu, Eyesburn na Konceru godine 2002.

Фифти у Арени 2006.

Judas Priest i Whitesnake u Areni 2011.

Уфф. Џеф Бек прошле године. Како се ти људи чују, то је страшно. Док сам преслушавао лајв снимке гореспоменутог, мало мало па се запитам, "што уздижу овог Џефа у небеса толико, јесте добар, али не пишам у гаће кад га чујем". Е, онда сам отишао на концерт и пишао у гаће и умало заплакао. Уигран бенд, поготову црнкиња на басу која грува ко да треба да прехрани петнесторо лондонских сирочића. Опрему донела њихова екипа, тако да је звук био кристалан.

Џорџ Бенсон је такође направио пичвајз. Још ми је његов џитар-тек дао Бенсонову трзалицу. ♥
И Пол Гилберт је драо пред 350 људи у малој сали СКЦ-а. Реко тонац после свирке да је Гилберт изјавио да је сала го курац, али да публика јебе мајке. То је ваљда чар мањих, приватнијих свирки.

Frenkie, klub Palma, Tuzla, 28.05.2011.

http://www.youtube.com/watch?v=RY3HyoZo-Zg

Malo je loš zvuk jer je ovaj momak što je snimao bio tik ispod zvučnika. Tu sam u prvim redovima. Bila je i šutka. :)

Не могу да се одлучим за само један, зато ево првих пет по важности:

1) Смак, башта СКЦ-а 07.08.2000. Први пут сам уживо видио и чуо Радомира Михајловића Точка и остале оригиналне чланове бенда. Од тог тренутка се измјенило моје додадашње поимање гитаре и музике уопште. Незаборавно дружење прије и послије концерта, кад сам упознао неке особе, у мом животу битне и данас.

2) Леб и Сол, бањалучка хала Борик, 24.11.2006. Како се испоставило, била је то опроштајна турнеја и задња прилика да се чује овај бенд у оригиналној постави. Невјероватна свирка.

3) Ерик Клептон, београдска арена - антологијски моменат кад је Клепац узео црног стратокастера и одсвирао Хендриксов "Voodoo Chile".

4) Други начин и Свременаши, новембра 2011. у Дому омладине у БГ. Савршено вече.

5) Ана Поповић, Егзит 2005. Једини пут када је овај фестивал имао блуз-џез бину пред којом се тискало неколико хиљада људи. Врхунац концерта је био кад је дала публици у првим редовима свој бијели стратокастер да засвира ко жели.

Mejdeni na Sajmu, mart 2007. mislim da je bio.

Pekki
Sava Centar, 30.9.2010. Lično snim'o.

И ја сам био! :)

се сећаш оних шосу се драли ДРРААААГАААНАААААААААААААААА!!1111

И да јебо те заборавих, био сам и на Стонсима

uuu, GALIJA za doček srpske valjda pre 2,il 3 godine, nači koi vr!

Balašević, Sarajevo, novembar '11.
4 i po jebena sata!