Prijava

Gde su gejodeti?

Raspali se. Dosta glava je napustilo faks ili su jednostavno odnovili godinu pa otišli nazad kućama, plus na sve to nekima devojke dozvoljavaju izlazak iz kuće samo u periodu od 12 do podne tako da je nemoguće skupiti ljude za šiš i pivo a kamoli za fudbal.
Što se balona tiče mislim da je Milvol ok kao balon a i zbog lokacije, ali ako ima neko neki drugi predlog ili preporuku najmanji problem.

Milvol je okej, sto da ne, isimacu par balona samo da se dogovorimo oko termina. Inace ukoliko je neko zainteresovan mogli i da napravimo amatersku futsal ekpicu, ovde ima svi detalji http://www.balf.rs/ .

VIDEO SAM BUZDU NA BULEVARU ispred agencije aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Bio sa nekim mladim tigrovima, garant igrali neku tekmu!

Има ли вас?

Хајмо фудбала у скорије време?

велики поздрав, пријатељу!

Поздрављам и ја тебе велико!

Nedelja 14 klokova vos derbi, majica u boji kluba ajte ko oce

Samo da znate da i na fb ima prijavljenih tako da ce nas biti, oce jos ko?

Kopiracu spisak ovde posle ako se setim

само ако долазе лукс еротицхар и јеахбацх

Oni dolaze sto posto

Bila dobra bleja. Fudbal isto, mada da nisu ispalili njih fazon petorica, bilo bi bolje mnogo.

Bila dobra bleja. Fudbal isto, mada da nisu ispalili njih fazon petorica, bilo bi bolje mnogo.

Nisam na žalost mogao da dođem zbog šljake, inače bih vam pokazao malo Mustafine golmanske mađije.

Meni je utisak dana razgovor jednog od one dvojice klinaca koje smo raporedili sa po jedne strane sa jednim Vukajlijašem.

Ulazi on i pošto su po navijačkoj pripadnosti dodeljeni ekipama, on je hteo sa jednim od Vukajlijaša, sa očigledno starijom i iskusnijom osobom, a iste navijačke pripadnosti, da razreši jednu životnu dilemu. U pitanju je jako fino i vaspitano dete, retko neiskvareno... uglavnom, pita on sledeće:

"A da vas pitam, ovaj moj drugar koji je otišao da igra za Zvezdašku ekipu, on tvrdi da navijači nisu samo oni navijači koji idu i lepo navijaju, nego su navijači oni koji pale baklje i tuku se. Ja mislim da to nisu navijači. Možete li mi vi reći, stariji ste, da li su navijači svi oni, ili su ovi drugi huligani. Ja sam siguran da to nisu navijači, ali on me ubeđuje da jesu".

Osoba sa kojom je ovo dete želelo da razreši jednu životnu dilemu je Džoni Kurajber.

АХАХАХАХГААГАГАГАГАГАГАГХАГАГАСГАГА

mali nasao koga ce da pita

Jeste nasli krleta???