Prijava

Mada, uvek može i basketica ako nas ne bude za fuzbal

Soče odlična ideja.

čisto mi koji volimo

Čitaj, koji smo slabi sa fudbalom :D

bushido jes ti to na voždovcu?

Do stanice na Keju u Zemunu Lastom i onda samo autobus 88 do Ade.

Tutni onda u pvt sta je dogovoreno pa ako budem bio spreman za avanturu i malo tumaranja po gradu dolazim!

Daleko je to. Ima li neka Vojvođanska liga, divizija Petrovaradin?

Daleko je to. Ima li neka Vojvođanska liga, divizija Petrovaradin?

Dube za sada je u opticaju samo Beogradska zona :)

Lepo, lepo. Biće nešto od ovoga :)

bushido jes ti to na voždovcu?

Da

Klizećim u sise!!

Lepo, lepo. Biće nešto od ovoga :)

Jašta bre Agilni, vidiš da smo svi propali, zapušteni sportisti koji vape za malo aktivnosti :)

Ako bi se pik'o sketba, onda ok. Mis'im, cepajte fucu vi koji znate, a mi koi neznamo ćemo sketba. :)

Čitaj, koji smo slabi sa fudbalom :D

To, to. :D

Mož se reći da sam zainteresovam da pokažem malo magije na petoparcu. Prvoklasno padam na dupe, fantastično se saplićem o loptu. Brz kao kamen, prijem kao drvo!

E, brate, idi u Liverpul i menjaj Kerola, 'leba ti, imaš 2 puta bolje karakteristike. :D

Tutni onda u pvt sta je dogovoreno pa ako budem bio spreman za avanturu i malo tumaranja po gradu dolazim!

Važi, mada i ovde ćemo se zajedno dogovarati, a i editovaću prvi post na kome će se videti šta smo se dogovorili, kada se dogovorimo.
Gde su Buksnetina i Fejs...i na njih sam računao....Fejs daje golove iz auta .)

Рачунајте на мене.

Ako bi se pik'o sketba, onda ok. Mis'im, cepajte fucu vi koji znate, a mi koi neznamo ćemo sketba. :)

E da, naravno, ko god hoće da bane na bleju, neka bane, ali naravno fudbal je na prvom mestu.
Inače Blake k'o što napisah, i ja sam vezara, nego čisto igramo rekreativno, a naravno i basket možemo da bacimo, samo fudbal je prioritet.

E, brate, idi u Liverpul i menjaj Kerola, 'leba ti, imaš 2 puta bolje karakteristike. :D

Znaš kakav sam špic :D
Što reče ortak na pitanje kako igra fudbal, znam da trčim, dodam, šutnem. Tako i ja. Mesi u velikom :D

Рачунајте на мене.

Odlično....

Лол, јес да никога не знам овде, али није фрка...ваљда? :)

Ma opusteno ne znam ni ja al kontam da kad dodjem na adu da cu vikati Vukajlija Vukajlija pa ce se valjda neko odazvati....

Лол, јес да никога не знам овде, али није фрка...ваљда? :)

Taman da upoznaš, ne znam ni ja većinu, niti se ljudi znaju ovde međusobno, što je još gotivnije, a posle toga kuckanje ovde ima sasvim drugu dimenziju, kada vidiš ljude sa kojima ovde blejiš, uživo :)

Лол, јес да никога не знам овде, али није фрка...ваљда? :)

Nisi jedini :)
Imam dojavu da Agilni dobro igra fucu. Nema profesionalaca bre! Osećam da će nama teškašima da pokaže da smo nemači pojma :D