Prijava

CITAT Inače Blake k'o što napisah, i ja sam vezara, nego čisto igramo rekreativno, a naravno i basket možemo da bacimo, samo fudbal je prioritet. tatic

Ne laži Kure, zapamtio sam ja kako si pikao fucu na terenčetu :)

da kad dodjem na adu da cu vikati Vukajlija Vukajlija pa ce se valjda neko odazvati....

Hehe pa mislio sam da se nađemo na nekom mestu gde neće biti sumnje da smo to mi. Dogovorićemo to naknadno.

Е, врх. Бићу у привравности и мотрити на тему, евентуално неки пвт пошаљите ако се сконтате.

Ne laži Kure, zapamtio sam ja kako si pikao fucu na terenčetu :)

Pa dobro imam te kasapske karakteristike pri igri u odbrani, al u napadu se svađam sa loptom non-stop lololo

Е, врх. Бићу у привравности и мотрити на тему, евентуално неки пвт пошаљите ако се сконтате.

Naravno svi će na ovaj ili onaj način biti obavešteni.

E ljudi mogli bi da koristimo neki znak raspoznavanja kada se budemo nalazili. Nešto tipa crveni kuranfili :)

Nešto tipa crveni kuranfili :)

Svi po flašu vinjaka lololo

Nosite svi zvezdine šalove, da vas DŽoni prepozna.

Imam dojavu da Agilni dobro igra fucu. Nema profesionalaca bre!

Ništa ne brini, tovio sam se i ja ovih hladnih dana :)

E i ja se prijavljujem! Bio sam nekada dobar, sada ne znam kakav sam jer nisam igrao godinu i po :D Mada Džoni, moraćeš da mi objasniš kako da dođem do ade. Stanujem u Zemunu :)

Svi po flašu vinjaka lololo

Više sam za pivo, mada za dobru svinju nema loše splačine lololo

Ovi Zemucni ko da u Svazilendu žive :)
Ma agilni, sumnjam ja u to gojenje :)
Nego, ima li neko loptu? :D

E i ja se prijavljujem! Bio sam nekada dobar, sada ne znam kakav sam jer nisam igrao godinu i po :D Mada Džoni, moraćeš da mi objasniš kako da dođem do ade. Stanujem u Zemunu :)

88. za sve pare.

Editovan prvi post, ček da ubacim i tebe :)

Nego, ima li neko loptu? :D

Ima Agilni, zato sam ga i ubacio lolololo

Više sam za pivo, mada za dobru svinju nema loše splačine lololo

Naravno, tamo ćemo na licu mesta najlakše dogovoriti neki večernji alkohol :)

Ima Agilni, zato sam ga i ubacio lolololo

Sram te bilo iskorišćavaš čoveka, priznaj da ga inače ni bi ni zvao lolololo

Nosite svi zvezdine šalove, da vas DŽoni prepozna.

Možete, al' treba sa tim krpama stići nepovređen do Ade lololo

Sram te bilo iskorišćavaš čoveka, priznaj da ga inače ni bi ni zvao lolololo

Ima i pumpu za loptu samo da znaš lololo

Zezam se, Agilni je i inicijator ovoga, a biće i glavni organizator pošto mu to ide od ruke, ja sam samo radna snaga koja je otvorila temu lolo

Možete, al' treba sa tim krpama stići nepovređen do Ade lololo

Ma jok bre, znaš i sam da ljudi više vole crvenu boju lololo

Ma koja organizacija, ima da postane tradicija i da se spontano okupljamo. Inače, lopte više nema, istrošio je adski beton prošlog leta. Ostala je samo pumpa. Biće tu možda dvoje-troje koji nisu sa Vuke (tačnije, nisu baš aktivni). A biće i lopte, bez brige.

Zadovoljan sam odzivom za sada :)

Ma koja organizacija, ima da postane tradicija i da se spontano okupljamo.

Dobro, to je krajnji cilj svakako, a dobro je poznato da je prvo okupljanje najteže, posle sve ide k'o po loju :)

Inače, lopte više nema,

E jbg...snaćićemo se....videću ja da orobim nekog klinca za prvi fudbal :)

Biće tu možda dvoje-troje koji nisu sa Vuke (tačnije, nisu baš aktivni)

Odlično, što više ljudi to bolje.

Stvarno, poenta je da ovo postane nešto totalno spontano i normalno da subotom ko god može zapiči na Adu i onda da se na ovoj temi hvalimo našim potezima i pobedama, a posle ćemo dodati još neka takmičenja, kao što je brzo ispijanje piva i tako to lololo