Prijava

Bombas nema kucu

Imaju gomilu platnih kartica, al dogovorili su se u familiji, kad odžepare nedužnog dekicu sa cegerom u avtobusu, da samo pokupe sitniša u kešu što ima, kartice da ne diraju.

Bombasi - milostivi su.

Bombas nema nikog u kući

Omiljena knjiga mi je Tim Lavlje srce a odmah za njom i Gorski vijenac.
Osim te dvije pročitao sam još i doživljaje mačka Toše i ne mogu reći da sam bio naročito impresioniran, mada u periodu kad sam to čitao bio sam dobio neku predrkanu loptu fudbalsku i onda me baš bolio kurac za Mačka Tošu i njegove doživljaje, tako da ne mogu objektivno da ocijenim to djelo.

bombaš, niko u kući ti nema nijednu platnu karticu??

Niko brt zivota mi. Nikad nisam otvarao niti imao neki racun u nasoj banci. Radio non stop napolju.

Ja sam krenuo da pišem knjigu, nešto je početak bio ako vidim vranu videću još jednu sigurno u toku dana..i tako. Tu sam stao.

Ja reko baš da vidim šta ovaj piše na temi Savet za knjigu, kad ono nije savet za knjigu, već degen. Mislim, nije loš, zaista.
https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/cover.allsize.lovelybooks.de/blondi-9783548604091_xl.jpg

drago mi je da vam se svidja skech,inace ja sam ga smislio

razmisljao sam i dosetio se da savet za knjigu kao knigu koja se preporucuje drugima i napravio tako da izgleda ko da se preporucuje nesto knjizi ;)

inace boh,trenutno imas najgotivniji avatar na vukajliji

Hvala brate, znaš da mi znači to.