Prijava

Циганима, Баба Рогом, опасачем (ћалац ради у војсци, па има оне од по 15цм ширине, усереш се кад га видиш, не треба да те удари), неким лудим комшијом, оном серијом "Метла без дршке", и још много чиме, био сам пичкица кацам био мали, плашили ме чиме стигли, јебага...

Doživeo sam deža vu .. Ova tema već postoji i Džimijev post ili je to bilo u nekom prošlom životu..

И ја сам прилично убеђен да сам већ писао негде о овом надри-ортопеду. А ово за болнице већ теже.

Ničim konkretno, osim onim čuvenim:
"Prestani da se kreveljiš, ostaće ti tako..."

Е, и то. ''Немој да се провлачиш кроз прозоре, остаћеш мали.'' Нарочито буразеру говорили то, ваљда је зато ижџикљао два метра и кусур.

plašili su me da će me razbaštiniti. još uvijek strahujem.

Mene mama plašila tatom, toliko o autoritetu. Šta god joj nije bilo po volji da radim: Nemoj to, videće te tata! Prestani, reći ću te tati! Čekaj samo da ti ocu kažem šta si radila! I sl... Moglo joj se, pošto me ovaj svakako kulirao pola mog detinjstva pa ja mislila on kao neki strog.
Tako me manipulisala dok nisam izvalila da on masu stvari ne bi ni primetio, a kamo li da da me zbog istih popreko pogleda. Napravila mi od čoveka babarogu, a on ni luk jeo, ni luk mirisao.

I pored toga su me plašili komšijskom vrbom! Nikad nisam dobila te batine, ali nisu mi ni trebale. Samo me pošalju po prut, ja dovučem neki triput veći od sebe, sednem na trosed i mirujem tri dana!

Mene su plašili nekom ženom iz komšiluka, pričalo se da je bila opasna prema svojim klincima. I čim napravim neki zijan, odma bude: ''Nemoj da ti zovem Helenu, ščuo?''

Gledaćeš Bugarske filmove :O

Мени је било довољно да ми кажу да ће да ме пробуде у 7:30, тако да прескочим цртани филм. Али поред тога су ме плашили машиницом за шишање, фризером, цепанком(то само деда) и Деда Мразом.

Цревом од усисивача и клофачем за тепихе.

плашили су ме да нећу јебати добре рибе или јебати уопште ако не будем био добар ђак и ја шта ћу, кренем да штребам и сутра добијам пет из природе из друштва.

''Nemoj da ližeš šlag sa torte da se ne bi opet tuširao sa očuhom'', zato sad ni ne volim slatko

Javio takvi roditelji su mi falili :(

Sećam se da sam voleo onako da prevrćem očima, i keva mi jednom reče da ako tako nastavim ću da imam krokodislke oči (što mi to reče, ni dan danas ne znam) i od tad ne radim to više.

Kad bi putovali kod mojih u CG i kad bi prolazili pored nekih pećina obično mi je pričala da tu živi Baba Roga i da će da me odvede tamo ako ne budem miran, i pevala mi je neku pesmicu o njoj.

A i tu su standardne one za kafu, za cigane i tako dalje..

Кад сам био мали плашили ме са неким Рајком који је живео код бабе са кевине стране. Једино сам од њега зентао. Имао неки џак па ми причали да ће да ме однесе у њему.
А када су ми рекли да од кафе расте реп ја сам замишљао како би било кул да имам реп, како би ми то била трећа рука.

Eto, pričali su mi kako u najranijoj mladosti nisam bio ljubitelj pelena pa su grdnu muku imali dok me ne umotaju, A nisu tada pelene bile ko danas da u njima trčiš stipl-čez, uvežu ti guzicu ko arapin glavu, možeš samo da se valjaš, i puzanje ti je misaona imenica. I tako, jednom prilikom da me uplaše stadoše da viču "Vuče, dođi po njega" a ja navodno na to vrištim "Vuče, dođi po pelene".

Pored vuka, plašili su me i standardnim babarogama što me i nije impresioniralo jer nisu nikako umeli da se slože između sebe kako babaroga izgleda pa sam mudro zaključio da me farbaju, pored toga kafom, ciganima, i naravno starom vodenicom

А када су ми рекли да од кафе расте реп ја сам замишљао како би било кул да имам реп, како би ми то била трећа рука.

Кад су ми рекли да ћу да добијем реп и бркове почела сам још више да је волим.
Говорили су ми да ће неки Цигани да ме украду, потом да ће нека баба Рога да ме уништи, не сећам се како; кад сам малкице порасла кренули су да ме плаше прутом, а након тога су престали да ме плаше, почела сам ја њих ссвојим понашањем :Р :Р :Р

Ууу добра тема... Ја сам се највише плашио почетне шпице из не знам како се зове емисије, али музика је била некако мистична, усрао сам се жив... Увек сам плакао, кад год је почела та страшна музика, после сам савладао страхове и нисам се више плашио... А што се тиче родитеља... па, нису ме нешто много плашили, не знам... Можда кад нисам био добар, кажу да ће да дође нека вештица или тако нека аветиња и да ме одведе у неки тамо свет, али све у свему, није било неког плашења...

Једино нешто метално да гурнеш у обе рупе, ал' која је вероватноћа?

Dok je baba bila u poseti donela sa sobom i opna pletiva i te fore, tako sam ti ja zgrabio 2 igle i obe METNUO u uticnicu, preleteo sam kuhinjski sto tom prilikom (tako kazu imao sam negde 3-4 godine pa se sjecam samo na blic te scene). od tada ne pipkam nista oko struje

Znala sam da ima ovakva tema: http://vukajlija.com/forum/teme/4882-cime-su-vas-plasili-kad-ste-bili-mali
Mada, ne znam što je to sad bitno, al' ajd'...:)

Misticnih prica kakvih sam se tokom svih ovih godina poprilicno naslusao. Znas ono kada ti pop prica neke njegove halucinacije / tripove / uobrazilje / iskustva, sta god to bilo a sto on sebi nije u stanju da objasni. A ti ne mozes o tome da ne razmisljas. Plasim se ljudi.