Prijava

Ovde možete da pišete sve blamove takmičara po raznim kvizovima koji su se održavali i koji se i dan danas održavaju u ovom našem regionu.
Navalite :)
Za početak:
V: U kom gradu se održava teniski turnir Rolan Garos?
T: U Vimbldonu. ("Najslabija karika", januar 2005.)

V: U koju reku se uliva Ju¾na Morava?
T: U Severnu Karolinu.
V - U Severnu Karolinu!?
T - Pa da. Bolje da se gledaoci malo smeju nego da kažem da ne znam.
("Zlatna žica" decembra, 2004.)

није блам не знати...

није блам не знати...

Blam je neznati. :)
Pa da počmemo sa verovatno najjačim. U američkoj verziji "Da li ste pametniji od đaka petaka" (koju su tako očigledno ukrali od nas, no i to smo im izgleda oprostili), likuši izlazi pitanje kako se zove prestonica Mađarske. Prvo se zapitala šta je uopšte Mađarska i bilo joj smešno jer je na engleskom Hungary mnogo slično sa hungry. Pa joj je onda voditelj pomogao rekavši da je Mađarska u Evropi, a ona kaže: "Čekajte, pa kako može da bude u Evropi kad je Evropa zemlja i tamo svi govore francuski?" Jebote, kako me nije mrzelo da pišem sve ovo. :D

http://www.youtube.com/watch?v=d7YseFktmic&feature=related
Evo , ovo nije nikakav blam. Al' kad već imamo temu što da ne okačim našeg ponosa i diku. Evo kako vukajlijaši deru u kvizovima.

Dve reči.
Slagalica. Slavoljub.

Dve reči.
Slagalica. Slavoljub.

A koi vukajlijaš od ove troice je u ovom kvizu?

A koi vukajlijaš od ove troice je u ovom kvizu?

Ovaj treći , Stošić.

Iliti Cernogod .

Mislim poslednji u nizu.

ko nije pogledao

Ko nije pogledao ?

U američkoj verziji "Da li ste pametniji od đaka petaka" (koju su tako očigledno ukrali od nas, no i to smo im izgleda oprostili), likuši izlazi pitanje kako se zove prestonica Mađarske.

http://www.youtube.com/watch?v=f7voCJjs_Jg

Ja lično mislim da je ovo fejk, kao i "trenutak istine" i ostala sranja...

Sećate li se da je neki Amerikanac na zadnjem pitanju u Milioneru tražio pomoć prijatelja,nazvao roditelje i rekao "Ne zovem vas zato što ne znam odgovor,već da vam ka
žem da sam milioner."

Koji lik jebote.
Nije blam,al' da napišem :)

Sećate li se da je neki Amerikanac na zadnjem pitanju u Milioneru tražio pomoć prijatelja,nazvao roditelje i rekao "Ne zovem vas zato što ne znam odgovor,već da vam ka
žem da sam milioner."

Koji lik jebote.
Nije blam,al' da napišem :)

LuKaShHhHHHh decxhko , to je najprovidnija nameštaljka u istoriji.

Sećam se naše verzije "Da li ste pametniji od đaka petaka", kada je žena rekla: "Narodski rečeno, pčele seru med".

Ovo se desilo pre jedno deset godina u jednom dečijem kvizu. Znate one kvizove gde škole pošalju najbolje đake...

Voditeljka: Koji se narod moli u sinagogi?
grupa od tri,četiri đaka (možda četvrti, peti razred) se dogovara ko bi mogao da bude, i na kraju jedan od njih preseče i šapne kapitenu: Ma, lupi Jevreji.
Na to kapiten kaže voditeljki: Malupi Jevreji!

Voditeljka (potpuno zbunjena, pogled ka žiriju): Jeverji, to je tačno, a za Malupi nisam čula.

Hahahahahaha jbt jel moguce? BOGOTAC