Prijava

Nash Bridges
Pa plati ti veterinara pa onda počni da pevaš o humanosti i ostalom

pa ne radis to da bi pevao vec da bi pomogo kucetu, zaboga neso. kakva samo surovost i muzevnost izbija iz tvojih reci, vidi se da si svasta preziveo u zivotu

Ovde su neki dokazali da su nehumani i ne sažaljivi prema slabijoj jedinki.

Jao Vučice, kako je to iko dokazao da je nehuman?
Ja se isto zgrožavam na maltretiranje životinja i sažaljevam te lutalice, al nikad nijednog nisam doveo kući i spaso ga ulice. Eventualno nekom dam da pojede nešto al nijednog nisam spasao, i šta sad?
Najgore što ti koji uvek pričaju o nekoj humanosti uglavnom ne rade ništa osim što pričaju. Jako korisno.

pa i prica je pomoc. drzava duradi nesto, placamo joj porez?

Najgore što ti koji uvek pričaju o nekoj humanosti uglavnom ne rade ništa osim što pričaju.

Ima i takvih a ja kad pričam onečemu pričam sa pravom jer i to sama radim. Ne mogu govoriti o nečemu a ne radim to.

kako je to iko dokazao da je nehuman?

Svojim ismevanjem teme i spemovanjem iste. Ne razumem tu potrebu da se gazi po nečemu što je dobro.

Siguran? A sta kazes da ti malo izadjes napolje iz sobe i raspitas se?
Verujem da bi cuo da u tvojoj okolini najmanje dva postoje.

Brate dođi u Aleksinac, gde ima više lutalica nego stanovnika, a azila nema u krugu od 30km. Verovatno ima u Nišu negde, ali u Aleksincu ne.

To je unosan posao ako nisi znao.
Država daje dobru lovu za finansiranje toga.
Tvoje je da hraniš i čistiš.

Радјард објаснио.
Искрено, човек који мучи животињу као оне што си споменуо што су секли главе псима и остало треба јавно вешати јер мислим да су довољно изопачени да убију и човека, али јебига, све ми ово делује као вегетеријанска пропаганда.
А опет, јако је тешко ухватити некога ко, рецимо, рокне пса, отрује га или тако нешто. Поготову луталицу, а и контрапродуктивно је. Једноставно је тако.

И слажем се са Џонијем апсолутно. Свакога ко малтретира животињу треба усрати од батина и јебати му милосну мајчицу, али полиција која би се тиме бавила би била контрапродуктивна и неефективна. Јебига, тако је.

A grofe od tebe sam ocekivao vecu ozbiljnost posto si moderator.

jbg brate, ja ovde kad dođem sajt oslobodim samoga sebe...dam sebi oduška, a i u suštini sam žešće neozbiljan.

izvini za spem sonim komentarom.

И слажем се са Џонијем апсолутно. Свакога ко малтретира животињу треба усрати од батина и јебати му милосну мајчицу, али полиција која би се тиме бавила би била контрапродуктивна и неефективна. Јебига, тако је.

Tako da ostaje samo ako vidiš to usereš nekoga od batina ili ako čuješ da neko to radi u kraju, skupiš ekipu i usereš se u njega. Nema druge.

Свакога ко малтретира животињу треба усрати од батина

Tarzane, da te podsetim, ti si još uvek ljudsko biće (koliko, u to neću da zalazim). E sad, hoćete li vi ubiti čoveka zato što maltretira životinju a može da se desi nekim slučajem da taj čovek vama pomogne u trenutku kada ste u životnoj opasnosti, hoće li onda biti monstrum?