Prijava

Не постоји. Да постоји, временом би постала монотоно, па самим тим и досадно, што даље имплицира да човек не би био у потпуности срећан

Nijedna srijeća akamoli apsolutna sr. ne traje vječno. Drugo, nju je jako teško prijepoznati. To je najčešće jedan trijen koji blijesne a da ga nismo ni svjesni. Rijetki su ljudi koji mogu da spoznaju srijeću na vrijeme i da uživaju unjoj, a češći oni koji je uzimaju zdravo za gotovo pa shvate srijeću tek unesrijeći i onda kukaju zanjom. Srijećni ljudi su skromni i prostodušni ljudi. A ima i ona sjerija na ertejesu.

Наравно да постоји, срећа је у тренутку а тренутак је вечан.

наравно има и та дугорочна срећа. али све је тренутак.

Plakala sam što nisam imala cipele, dok nisam vidjela
čovjeka koji nije imao nogu.
Helen Keller

Србиа објединила титуле светског и европског првака у фудбалу, а ја постао професор старословенског.

Profesore, niste primetili da je autor pogrijesio u naslovu teme, jerbo sreca u staroslovenskom nije imala jat, pa ne moze biti srijeca, no samo sreca.

Џери, не зајебавај, нећу исправљати неког ко се спрда.

Najsretniji je onaj čovjek koji je učinio sretnima najviše
drugih ljudi!

Ne znas koliko si sretan dok ne izgubis nesto vrijedno u zivotu

Начи ове теме "Рекли су о срећи" су драгоцене.

Kad se čovek rodi, ceo svet se raduje, a samo on plače. Ali treba da živi tako da, kad umre, ceo svet plače, a samo on se raduje.

Patrijarh srpski Pavle

Slabo raja konta ovo. Otvaram kontra tjemu.

ја сам била срећна кад сам нашла особе које су једнако несрећне као и ја - Соња Савић

Не постоји апсолутно никако и ништа а тема да срећа као таква не постоји је у ствари боља. Срећа је осећање које је тренутно, нема ту филозофије. Апсолутно можеш да будеш срећан у тренутку и ето ти га.

Nesreća i tuga su uzrokovane željom. Ako postoji želja, postoji i trpljenje čekanja njenog ispunjenja. Apsolutna sreća je, dakle, odsustvo svake želje i potrebe. Kako Budino učenje kaže - nirvana nastaje onda kada prestaje svaka veza sa materijalnim svetom. Dakle: ja više volim da sam srećan na mahove nego apsolutno srećan zauvek. Ko razume ovaj post ja mu čestitam.

Bruce, okle si ovo prepisao? Ili sam ovo citao, ili je iz neke epizode Digimon-a xoxoxo

Salmonele, to je čist Budizam, pre nego što sam se setio da sam Srbin mislio sam da sam budista i učio u skladu s tim. Doduše, jedno vreme sam mislio i da sam satanista, a jedno izvesno vreme nisam uopšte ni mislio. Tad sam zamalo postao Jehovin svedok...

Nikad ne prepisujem bez citiranja, imam previše godina da bi krao bez navođenja izvornika.

Pištolj, par sanduka municije i otvoreno strelište.

ја мислим да је апсолутно срећа кад промениш све три рупе. ако ти да само једну или две то је делимична срећа, а кад ти да све три за вече ти си апсолутно срећан. док јој не направиш четврту наравно.

Dučić gej ? Sad sam sve čuo.

Цистерна пива, брдо ћевапа, планина, најбољи ортаци и најбоље ортакиње, без телефона....апсолутна срећа....
...и онда пљусак...курчева срећа....

Ne postoji.

Case closed!