Prijava

Помазе Бог,
имам једно питање. Од чега зависи да ли ће дете да буде паметно или не да ли Бог одлучује о томе или васпитање игра неку улогу у томе као и наследство од родитеља? Ради се о томе да сам ја прост човек не умем да се сналазим у животу не знам да се понашам у друштву само ћутим да не би људи приметили да сам глуп. Остао сам неколко пута без посла због моје глупости, не могу више овако чак и моја ћерка је паметнија од мене а тек има 8 година. Не могу са њом да изађем на крај. Иначе идем редовно у цркву, постим, трудим се да се придржавам Божијих заповести али ме мучи то што сам овако кажњен а не знам зашто је то тако. Зашто ме је Бог тако казнио?

Hahahahaha pa jebem mu lebac jeri realam deluje kao ovi vukajlija trolovi

Слали смо ми некада давно питања, има чак и тема, мислим да је закључана:
http://vukajlija.com/forum/teme/16630-svetino-savlje
Ево, ту има питања.
http://vukajlija.com/forum/teme/16630-svetino-savlje?strana=7#post_1348522

Одговор:
Драги анонимни брате,

По овоме што си написао моје мишљенје је да уопште ниси глуп.

HAHAHAAHA ČEKAJ AKO OVO NIJE MASTERTROL JA NE ZNAM ŠTA JE

Ja sam tamo gledao, tražio smrtne grehove. Svaki odgovor je u fazonu: E, prijatelju, zbog toga se gori u paklu. Ali ako se pokaješ, možeš da se spasiš. A najbolje mi za samoubistvo: Ako si se ubio, ubio si i žrtvu i ubicu, i onda je pokajanje tehnički nemoguće, ali možda rodbina i voljeni umilostive Boga svojim molitvama za spas duše, ah, ko zna, Bog je milostiv, a njegovi putevi čudesni... E da sam nešto Bog, ne bih ni slao ljude u pakao. Kakve su to tehnikalije: nije tehnički mogao da se pokaje? I kakav je to greh (a greh mora biti ograničen i konačan, jer i da ubiješ milijardu ljudi na najsuroviji način, to je ipak greh sa konačnim obimom i sadržinom) zbog kojeg zaslužuješ beskonačnu, večnu kaznu, bezbroj milijardi milijardi, milijardi, milijardi, milijardi na beskonačno godina patnje u paklu? Pa negde posle nekoliko milijardi godina odradio bi tu kaznu, tas zločina i kazne bi se izjednačili, i taj Bog, toliko izvikano milostiv, rekao bi ti: iskuliraj sada malo, dovoljno si patio.

Haha, a jeste Vlade, postaviće pravila tipa "nek proključa, pa prvu vodu prospeš", ko za pasulj, i dosta, preripiš na drugu str.

Alo pa nemozete tako sa crkvom!!!!