Prijava

Ja prosle godine nisam bio u vasoj ligi, jbg nisam dosao na vreme ali cini mi se da bih bio 2. ili 3. tako da cuvajte se ;)

Честитам победнику и тако то, мени је битно да сам ја сјебо Лакија, за све остало ту је Мастеркард...

Честитам победнику на заслуженој победи и осталима на учинку. Поздрав до неког следећег фантазија. Да се тако званично изразим.

Sodlino 22. mesto, čestitam protivniku na fer i korektnoj pobedi.

http://i46.tinypic.com/swputs.jpg
Evo i konacne rang liste... Cestitke pobedniku, nadam se da ce ispuniti modovi duznost za odabranu :D

Vjerovatno kad i liga tj. pocetkom avgusta...ne vjerujem da ce u julu tad su transferi najcesci....

...

However, and perhaps more importantly, we wanted to let you know Fantasy Premier League 2012/13 is already in development and will launch mid-July.

Čestitke pobedniku.
4. mesto za mene!

Подела 20. места са Жајковим пуленима, а да нисам избацио Касиљаса уместо Буфона и да нисам одрадио три измене преко максимума био бих негде око 15ог....
Ал' сам све у свему задовољан издањем моје екипе, момци су гинули, трудили се, то је све што сам тражио од њих. Сад нас чекају припреме за Премијер лигу где циљамо првих 10 места међу Вукајлијашима и излазак у Европу....

Ali FANTASY uefa euro 2012.. Hahahahhaha, pa čovek bi pomislio da će mužjaci fantazirati na temu dve sisate lezbejke koje se žvale, kad ono međutim :)

ТОП 5.
Стивене, прими моје честитке.

Ali FANTASY uefa euro 2012.. Hahahahhaha, pa čovek bi pomislio da će mužjaci fantazirati na temu dve sisate lezbejke koje se žvale, kad ono međutim :)

Lepo ti kaže nadimak, sasvim si nebitna. Odabi sa mužjačke teme :)

Go be nebitna somewhere else

пуко сам ко бас финале. три трансфера за -9 и буфон маћори на капитену. Ето ти шта је ћивот

Иначе брао момцови, првопласирани стивене и остали

Dva dana pred finale sam namestio tim i isključio komp iz struje, pošto smo počeli selidbu. Očekivao sam da ću u novom stanu odmah imati pristup netu, ali pošto u stvari ne znam kad ću dobiti, odlučio sam da se ulogujem preko telefona, koristeći makedonski jezik da bih ispisao nik :) Po ovome što ste pisali, vidim da je bilo gusto. Hvala na čestitkama, bilo je zabavno takmičiti se s vama.

I za kraj jedno radovanje sa zakašnjenjem: Opaaaaaa!

Ja od četvrtfinala ostao bez neta. Ionako sam bio loš.