Prijava

Sutra u pola 8 uvece (ponedeljak),Usce soping centar pravimo flashmob! Ko ne zna sta je,evo klipa:
http://www.youtube.com/watch?v=jwMj3PJDxuo
Bice isto ovog tipa,na znak,svi se zamrznemo u mestu,u određenoj pozi (budite kreativni,mogu najneobičnije poze i radnje da budu u kojima ćemo se zamrznuti),cilj je da nas bude više stotina! Već smo radili ovo u Kraljevu i bilo je fenomenalno,ceo grad se istripovao. :-)

Е подржавам ово, до јаја трипчина, да сам ту дошао бих да чачкам слину и останем у тој пози. До јаја, подржавам!

Pogledao sam snimak. Ovo je tako EPSKI! A stani, ti to organizuješ samo ljude sa Vuke ili već postoji grupa ljudi pa da se pridružimo? I ovi na snimku su neki profesionalci, baš su dugo stajali, čak se niko nije ni nasmejao. Ja bih izvrištao kad bi mi neko mahnuo ispred očiju :D

Meni ovo bruka dobro isto. Nisam iz Beograda, ali bih došla rado, samo da mogu i da nije jebene škole sutra.

Prejebeno, odlična fora. Samo što sam udaljen 200km od Beograda, ovako mi sa zadovoljstvom došao.

Okačite neki snikam ili neku fotku ako možete.

Саће Костић да закључа. Акција је до јаја.

haha..dobra fora..javite kad bude u ns-u

Već nas ima 50-ak po mojim proračunima,ideja je potekla od mene i par drugova sa AIESEC-a (studentska organizacija,verovatno ste čuli), sad napravih grupu,tu su sve informacije. https://www.facebook.com/events/188622071259086/
Biće super,radili smo ovo u Kraljevu,ljudi su nas pipali da bi videli jesmo li stvarni! :-)

AIESEC

Хтео сам једном приликом да ти побијем пола организације. Био сам спречен.

Добра је ово фора.
Чекам да се јави још 300 људи који би дошли, али су далеко од Београда.

Хтео сам једном приликом да ти побијем пола организације. Био сам спречен.

Hahah,sto?
Je l moguce da nema niko zainteresovan iz bg-a?

Много су бахати... Макар ови овде, код мене. Не знам какви су АИЕСЕЦОВЦИ из Краљева.

dobar fazon, gleaj da imaš snimljeno pa da nam pokažeš.

pogledah sad i neke druge klipove ovog tipa, bilo bi mnogo gotivno i ovo da se odradi:

http://www.youtube.com/watch?v=4BZi1wN6Nbc&feature=player_embedded

AIESEC

Nabeđeni ldp šištavci. Bio sam član. Mislio sam da ću upoznati neke lake singidunum pičoke, kad ono svitjirs drvoredi.

radila sam ovo prošle i pretprošle godine na seminarima,sa ženom koja je patentirala ovaj trip.na ulici,po supermarketima,na trgu,reakcije ljudi su predobre,neki nisu ni sigurni je li realno.na kraju smo bili sleđeni i po tri minuta i savršeno je "udobno",posle odmrzavanja nastavljaš da pričaš o čemu si i do tada,koncentracija je na mestu,odlična vežba.

Nabeđeni ldp šištavci. Bio sam član. Mislio sam da ću upoznati neke lake singidunum pičoke, kad ono svitjirs drvoredi.

hahaha realno, koliko mi se sere od tih studentskih organizacija i ostalih sranja

Ja odo veceras u Usce. Gde treba da se skupimo, i jel ima neki znak koji treba da prepoznam?

Саће Костић да закључа.

Zašto bih to uradio?

hahaha realno, koliko mi se sere od tih studentskih organizacija i ostalih sranja

E, ja došo tamo, kažu oni idemo u španiju, idemo u italiju, idemo da se zajebavamo, malo neki seminari ovo ono... ja reko do jaja, jebeš seminare... a onda, potrebno je da platite samo 400 židova i ponesete džeparac. A ljomberi oko mene počeli da skaču, ko da je teranova izbacila novu tribal-cirkon liniju.
elem, da nije oftopik.
super ovo, baš kul.