Prijava

1. Ubaciti ''Posteri autora koje pratim''
2. Ubaciti ''Reakcije autora koje pratim''
3. Vratiti formatiranje teksta (bold i italic jel?)
4. Ubaciti prikaz online ljudi na četu

to je to :D

EDIT: 5. Poslednji komentari na postere i reakcije, kao što ima taj tab i za definicije

Komentari na postere i reakcije postoje cirka od kad postoje posteri i reakcije.

Nemoj leba ti to sve predlagati!
Lose je iskustvo sa formatiranjem slova

Nemoj leba ti to sve predlagati!

zasto ne ?

Ako te zanimaju reakcije, idi gledaj ih. Uostalom, ko još uopšte smatra reakcijei postere kvalitetno poučnim? Nije mi jasno

i dalje su deo sajta, ne vidim zasto bacati hejt xD

Боске кулијана, боли га курац :)
Не брини Боске, биће промјена.

...jednoga lepoga dana, iza sedam gora i sedam mora na plazi pod pal... :)

Da kad si na forum da se ne miče ono za privatne poruke kad uđeš na neku od tema na forum, no da se vidi isto ka i ostale teme.

Da kad si na forum da se ne miče ono za privatne poruke kad uđeš na neku od tema na forum, no da se vidi isto ka i ostale teme.

+1

I da ekavica bude obavezna, sve ovo ostalo smara.

I da ekavica bude obavezna, sve ovo ostalo smara.

Ja ću riješiti ovo za ekavicu, nijemoj da sije nijerviraš.

Ukinuti mogućnost brisanja komentara ktitorima, ali im uvesti da mogu u boji da komentarišu, što bi im, imajući u vidu njihov uzrast, bilo podjednako zanimljivo, a ne bi se osećali zakinuto za neku bitnu privilegiju.

O jebote mičite one nepotrebno brojke kolko autora pratiš a kolko NJIIIII(h) prati tebe, smatram da time dolazi do još nepotrebnijeg hejtovanja i jebeš hejtovanje, al dolazi do neke vrste diskriminisanja članova koji ne prate nikoga i zadovoljni su sajtom onakvim kakav je, kojima nisu potrebne novine. Dođem na čet prije neki mjesec i napade me jead lik, radi "što ne pratiš ti nikoga, tebe prati osamdese' ljudi, šta, tebi je to ispod časti, misliš da si bolji od njih?" ama "ne reko čoveče, nego ne mogu da pratim ovoga a da ne pratim onoga, pomisliće ljudi kako mi je miliji ovaj no onaj" zapeo on "znam ja, ti me ne lažeš trt-mrt...". Znači razumjeli smo se.

и да се среди ово са скидањем хејта, да се заправо скину ти минуси или анулирају плусевима а не да се овамо фиктивно повећава скор а да чињенично стање остаје такво какво јесте, овако како јесте није праведно

Ма дај Meśо, шта те боли курац. Само искулираш и ћао.

O jebote mičite one nepotrebno brojke kolko autora pratiš a kolko NJIIIII(h) prati tebe, smatram da time dolazi do još nepotrebnijeg hejtovanja i jebeš hejtovanje, al dolazi do neke vrste diskriminisanja članova koji ne prate nikoga i zadovoljni su sajtom onakvim kakav je, kojima nisu potrebne novine. Dođem na čet prije neki mjesec i napade me jead lik, radi "što ne pratiš ti nikoga, tebe prati osamdese' ljudi, šta, tebi je to ispod časti, misliš da si bolji od njih?" ama "ne reko čoveče, nego ne mogu da pratim ovoga a da ne pratim onoga, pomisliće ljudi kako mi je miliji ovaj no onaj" zapeo on "znam ja, ti me ne lažeš trt-mrt...". Znači razumjeli smo se.

nije ti ovo prvi put da pišeš i pominješ taj događaj. kako to znam? tako što te pratim. zanimljivo mi to što pišeš. eto ti odgovora.

Ne znam je li ko predlagao nekada ili sam ja rastao na retardiranom drvetu pa nijesam provalio ali bi opcija pretraživanja foruma bila dobra stvar.

ја предлажем да се врати стара-нова вука...

Predlazem da se uvede da mozes da blokiras autora na cetu i da ti ne pokazuje sta on pise po cetu.