Prijava

Ћале ме јако форсирао са кларинетом.Био сам талентован , јаако талентован али ме никад то није занимало.Евентуално ми се смучило па сам се исписао...ал сада кад сам мало старији кајем се.

Kosarku, 7 godina... :|

Au, svašta sam trenirao. Svaki sport mi je bio zanimljiv 2 meseca, nakon čega sam prestajao sa treniranjem, lololo. Trenirao sam prvo borilačke veštine, pa košarku, pa fudbal, pa plivanje... Išao sam i na časove gitare, ako ne pričamo o sportovima... Kad je reč o jezicima, sa 5 godina sam krenuo na časove engleskog, tako da ga i danas dobro znam. Išao sam i na nemački, još u drugom razredu, al' me taj jezik nije zanimao pa sam odustao.

Фудбал, ватерполо, стрељаштво...

Tenis - 11 godina (do svoje 19)

Boks - rekreativno, kad sam batalio tenis.

Au, svašta sam trenirao. Svaki sport mi je bio zanimljiv 2 meseca, nakon čega sam prestajao sa treniranjem, lololo. Trenirao sam prvo borilačke veštine, pa košarku, pa fudbal, pa plivanje... Išao sam i na časove gitare, ako ne pričamo o sportovima... Kad je reč o jezicima, sa 5 godina sam krenuo na časove engleskog, tako da ga i danas dobro znam. Išao sam i na nemački, još u drugom razredu, al' me taj jezik nije zanimao pa sam odustao.

cime se bavis sad i kako ti ide? samo sam znatizeljan, ne mora da mi odgovaras ako je licno pitanje...

Fudbal - 3 godine
Tekvondo - mesec dana ( dok me nije neki mali zveknuo )

fudbal, košarka, plivanje :)

cime se bavis sad i kako ti ide?

Studiram sociologiju, dobro mi ide. Što se tiče poslova, svašta sam radio.

Studiram sociologiju, dobro mi ide.

smeo sam da se kladim iz opisa da si na nekim drustvenim naukama :)

smeo sam da se kladim iz opisa da si na nekim drustvenim naukama :)

Lololo, zar se to toliko vidi? :-)

Баскет 8, карате 2.