Prijava

Лоше, много лоше људи. Ајд' да се јави једном у 50 постова на форуму, у једној од 50 дефиниција, па и да разумем, има нас разних. Али у јебено сваком посту већ није нормално. Који је трип са тим? Кафка објаснио и рашчланио како се квалитетно зајебава, наравно са мером, али ви га прећерасте.

Сморили сте са фенси говором до тог нивоа да то лагано постаје толико геј да обрће кругове и опет је геј. Може ли неко да ми натенане објасни зашто користи јебене "кацам бијо" глупости? Чисто да могу да га отерам у три лепе пизде материне. Овако не могу. Јер не разумем зашто.

Жалите се како сајт пропада и продајете муда за бубреге, кењате како су дефиниције говно, како је некад било боље (углавном ови који датирају из друге половине 2011.), а јебени врхунац хумора вам је "начи јебем"? И ако вам се стварно чини да сајт пропада, је л' морате да баците још једну лопату на њега? Ја не могу да замислим тај склоп личности који не може један, ЈЕДАН, пост напише нормално. Знате како то иначе функционише? Кад неко почне да дави са једном фором 200 пута, отераш га у пизду материну. Ви сте пробили лимит од 2 000 000 пута поновљеним постовима.

Ценим да у вашим главама егзистирају бића која вам говоре како сте кул кад напишете нешто тако, али морате да укапирате, да кад то ради још џѕз аутора са овог сајта, нисте кул, ни по чему се не истичете, само људи почну да вас мешају са осталима. И баш из тог разлога не могу да позовем одређене ауторе да ме едукују, јер не знам тачно који су.

Опет понављам, од вас 250 колико форсира Пантелу, можда 5 аутора ради то тако да не изгледа дебилно, али у осталом, исти ти аутори, много чешће напишу нормалан пост, него неки тумор пост.

Толико о томе.

Надам се да ће се неко удостојити да ми објасни зашто смара.

Хвала унапред и поздрав.

Љуби вас брат Реме.

Жалите се како сајт пропада и продајете муда за бубреге, кењате како су дефиниције говно, како је некад било боље (углавном ови који датирају из друге половине 2011.), а јебени врхунац хумора вам је "начи јебем"? И ако вам се стварно чини да сајт пропада, је л' морате да баците још једну лопату на њега? Ја не могу да замислим тај склоп личности који не може један, ЈЕДАН, пост напише нормално. Знате како то иначе функционише? Кад неко почне да дави са једном фором 200 пута, отераш га у пизду материну. Ви сте пробили лимит од 2 000 000 пута поновљеним постовима.

Apsolutno se slažem sa ovim. Žalite se kako sajt propada, a svi vi koji se žalite imate u glavi 3 fazona koja uzastopno ponavljate.

Кад неко почне да дави са једном фором 200 пута, отераш га у пизду материну. Ви сте пробили лимит од 2 000 000 пута поновљеним постовима.

http://vukajlija.com/forum/teme/23138

http://vukajlija.com/recnik/autori/22719

http://vukajlija.com/forum/teme/41122 (nema velićinu ovih iznad, ali je ipak jedna od najvećih debilnosti koju je ovaj sajt video)

čoeče kako te ne mrzi na rođendan pisati ovoliki post...

REMENSKI SREĆAN TI ROĐENDAN, UVIJEK IM'O ŠTA JEBATI, POPITI I POJESTI!!!!

Evo ga taj govnar.
MOD EDIT: Njet.

ременски кои ти е курац, начи маторие, невера шта сам прочито.

Šta? Ovo kao Kafka? Mislim liči na Kafku, pravog. Franca.
Pa odatle Kafkin izbor nika.
Nebitno.
Pre neki dan pričam sa nekim likom, kaže da će dopisati Pantelu na izborni listić.
U pičku materinu smorilo.

Пантела је говно , ал Костићу немој Пуја да нам дираш !!2

сморијо пантела првог секунда, чак и док је граница фазона било оних 5 дефки и пар коментара са Пантела10 налога. Само што је то нормална ствар ременски. Ако је успео да попали 500 људи са сајта вукајлија скроз је нормално да кад крене даље да ће имати кога да попали. Нисмо ми овде на кајлији богом дани ил шта већ. Уствари наш коефицијенат ентелигенције одласком Баракуде и Суровог нагло је почео да опада

Капирам да је фора у томе што ми оћемо да имамо нешто наше , да се само ми смијемо томе . Али чим се рашири то постаје треш , јер нећемо да будемо дио те масовне хистерије.
Ево вам га Ђовак , није готиван на вукајлији јер је готиван у остатку миле нам Земљице , а сви свршавају на кошаркаше који су били прваци свијета прије 10 година и још се помињу Бодирога и екипа. Па и Ђовак је такођер србин мајку му.
Осим тога како је она Пујова страница на фејсу брзо почела да се шири , да смо Ја , ЈеаБач, Бебоп и тандрчак наставили да цртамо до сада би страница имала 20 000 чланова.

Pozdravljam tematiku i potpuno se slažem. Ja sam, pak, na vreme skapirao da se u životu ne treba jebeno nervirati zbog nebitnih stvari. Pusti decu da se igraju, ako im je to igra, brate :)))

Reme, ja te podržavam. Taj, da kažem ''pantela stajl'' mi je bio zanimljiv u početku. Od kako su njih dosta počeli da ga forsiraju, ode sve u kurac. Prekinite sa tim molim vas.

a taman se bilo zaboravilo

Скоро сам видео да је другарица из основне написала тњитер пантели нешто у фазону, "питање од милион долара, који је прави пантела, овај са тњитера или онај на фејсу", као и да је дописала његово име на гласачком листићу. Брррррхх...

Da se razumemo, i meni ide na razne organe takvo pisanje i ponavljanje, ali jos vise mi na te iste organe ide kolicina hipsterisanja prisutna ovde. Cim nesto napusti Vukajliju, postaje debilno i nije to kao kad je bilo samo na Vuki, ajte malo oladite sa tim ili nabavljate debele okvire i salcice oko vrata...

Evo vam ga autor što je otvorio fb stranicu "Pantela":
MODE EDIT: Najn.

Сане, јел си озбиљан?

Što ? 99% sam siguran a 100% sam ozbiljan..

Onaj sa slike koju sam postavio je on, njegov kum izbacio onaj poster.

A, koga briga ko je on? Malo offovanje, a?

i ja sam čuo da je to neki klinac iz bn otvorio.