Prijava

I sta sad?

Sta mislite, sta cenite, sta ce biti, ocemo li ili necemo, cvetaju ruze ili koprive, oce evropa da nas mazi ili jebe, oce rusi da nas jebu ili maze, sta ima, sta nema, devize, devize, devize, placam odlicno...

A?

Champy, uvek...al nije to tema...:)

Ништа, имамо само мало ружнијег парадног коња. Председник је го курац, врховни војни командант војске ког нико у вези исте ништа и не пита. Више формалан и саветодаван облик власти него неки битан фактор у држави. Оно што каже скупштина/влада то и пролази. Дакле, формирање владе је много, много битније него ово, самим тим и парламентарни избори.

a Prasence?..oce da zajeba Tadica?

Ja sam Bosanac, ne kontam se u vašu politiku, pa jedino što mi ostaje jeste da preskočim temu ili da spemujem :)

A mogu i da postavim jedno pitanje, jelte. Čujem da je Toma Šešeljevac, jel to tačno? Ako jeste, hoćel on šta jebavat nas muslime, šiptare i Hrvate? Ja bih i dalje volio slobodno da dođem u BG :)

Зависи ко има лепше и обилније помије.

Ne serite da je Toma pobijedio na izborima ? lolok.

Champy, jok bre, one je sad evropejac....

Bice isto ko i dosad, samo ce malo ruznija faca da se smeje sa televizora kad bude cestitala Djovaku na novoj pobedi.

Čampi dođi slobodno, vodim te na ovčetinu.

Чампи , дођи. Нема чега да те буде страх :)

Odlično, imam u planu posjetu oko oktobra. Paše li? :)

Nama će da bude isto, al ajd malo da gledamo drugu garnituru... dobro, istu garnituru samo malo drugačije raspoređenu.

A prasence naravno da neće nikoga da zajebe, ne mož da zajebeš one koji znaju šta ćeš da uradiš, na kraju krajeva tako su se i dogovorili, u vranje nema laganje.

On je znao da će pobediti u drugom krugu ako kaže da su izbori pokradeni jer naš narod veruje onom koji kaže da je nešto ukradeno bez obzira to što je dokazano da nije tako.

Како бре исто, саће Николић да буде тема број један на постерима, бар 5 година.

Već koliko vrištim od smeha čitajući komentare o apokaliptičnoj sudbini seljačkog naroda, molbama za azil itd. i svuda ide sličica
http://nasisrbija.org/wp-content/uploads/2011/08/tomislavnikolic.jpg

al vidis precednik predlaze premijera....

i ne moze da se usaglase i padne sve...

a?

ponovo izbori, ponovo kampanje, ponovo krave i telici...

dal moze da budne?

Шерлок™
Чампи , дођи. Нема чега да те буде страх :)

Ma nije mene strah, nego ja to radi matere pitam. Prošli put kad sam išao, žena kad se nije šlogirala. "Nemoj tam ić, zaklaće te" lololo

A otac kulira, kaže: "Samo ti idi...I da mi slikaš Picin park, da se podsjetim vojničkih dana" :)

al vidis precednik predlaze premijera....

i ne moze da se usaglase i padne sve...

a?

ponovo izbori, ponovo kampanje, ponovo krave i telici...

dal moze da budne?

Наравно да може! лололо

Ал добро, овај је бар бивши четник.