Prijava

Ово није камен са Месеца.

Ово није камен са Месеца.

Bravo, Šerloke, mađijo!

Nije to Šerlok, taj nije skoro dolazio na sajt, nego ti je ovo napisao Džani, poznat i kao Yeahbatch xD

Nije to Šerlok, taj nije skoro dolazio na sajt, nego ti je ovo napisao Džani, poznat i kao Yeahbatch xD

xDDDD

da mi se vrati ova defka zgroblja, jerbo je dobra a onaj sto je obriso je nepismen i ne zna ocem se radi
http://vukajlija.com/fantomski-ud/684121

нећу, пуши ми говвно

sta sad, vratio, dao minus i sve ekstra, jel

DA SRBIJA BUDE ŠAMPION U VATERPOLU I DA ODBRANI TITULU U FUDBALU!!!

bravo cole imas dobrog ukusa

upravo sam se vratio sa letovanja iz jednog mondenskog mesta naravno, novopeceni bogatasi sve voze klinacke lamburdzinije, ferarije i bentli kontinetal, bmw x6 i ostala dziberska kola.....samo jednog aston martina sam video i jednog maseratija....nemaju bogatasi ukusa nimalo izgleda

Па Талијани, астоне возе британски лордови и остали буржуји. Не уклапа се испред замка из елизабетанске Енглеске ферари...

nema to veze, aston ili maserati ili jaguar se uklapaju ispred svake kuce bolje nego ferari ili lambo..

Па то. Е али јеби га, поготову код нас, већа је фора да у родно село дођеш са ФЕРЕАРN или ЛАНБОРЂNНN него нечим другим. Наравно, ако се нема за скупа спорстка кола, ту је џип. Није битно који, само да је што већи, по могућству већи од комшијиног, ако га дотични има.

Skoro sam video Astona jednog ispred hotela Izvor, mnogo mocan auto, iz daljine mi se cini da je bio DBS ali nisam sto posto siguran. No to ne menja cinjenicu da je prelep auto. A takodje mi se svidja vas izbor automobila jer sam i ja takodje fan Astona, Maseratija, a mogu vam reci i W motorsa iz Libana ako se ne varam, koji za sada imaju samo jedan model automobila, ali je premocan. U pitanju je Lykan Hypersport :D E njega bih voleo da imam hahahh. Mada se ne bih zalio ni na Maserati Ghibli :D