Prijava

Zbog nesrazmernog rasta kvantiteta u odnosu na kvalitet prinuđeni smo da ograničimo broj definicija koje svako može da ostavi u periodu od 24 časa, i na taj način podstaknemo da ljudi ostavljaju samo kvalitetne definicije.

Magični broj je 5. Podatak o tome koliko još možete da ostavite, vidi se u meniju kod opcije "Dodaj definiciju".

Pa dobro. S obzirom da ostavim samo 2 do 3 definicije dnevno, ovo mi ne smeta. Kao da se ništa nije desilo.

Слажем се. Само још да урадимо математику и да те бројеве апроксимирамо на популарност како би неки било награђени могућношћу да пишу више пута од 5 по дану или можда и мање. Драго ми је да ти је пуко курац и да си обацио ово у збирку правила.
Живела Комунистичка Партија Србије!

(Живела!!!)

Живела слобода говара!

(Живела!!!)

Живео Каизен!!!!!!!

(...)

ЖИВЕО КАИЗЕН!!!!

(......)

Ајмо на пиво...

(АЈМО!!!!)

@En_Dotter: To što je linkovano u tvom postu ne vodi nigde. Mislim da bi trebao da linkuješ izraz na latinici.

Juupiiiii....bilo je i vrijeme... :D

Šta se svi radujete oko ovoga. Jaka stvar. :)))))))))))

Odličan potez.Spameri hasta la vista! Jebeš pivo,ajmo na vinjak!

A da. (sp)ameri. Zbog njih ovo. E onda svaka čast.

Šteta što ne može da se spreči spamovanje po forumu.

O, dvostruki post. A evo ga i trostruki. Bolje da stanem da ne bih pokvario zabavu.

E sad sam te uvatila e nema ti spasa od mene Kaizene!:D

@prevodi: otvori drugu temu za kviz na četu(šta god to bilo)...

Da ne bude zabune: nema prenošenja ako ne ispucate kada možete...

Primećen mali bag koji će sam od sebe da se ispravi(mene mrzi :). Naime ako vidite minus pored broja definicija koje možete da ostavite to je zato što ste (dok nije bilo ograničenja) ostavili više od 5.

Kada bude prošlo 24 časa, sve će raditi kako treba...

Pametno, podrzavam.

Računa se period od 24 časa, znači računa se od juče od 17h pa do sada. U tom periodu imaš 5 definicija.

He he, nemam me par dana i kad se ukljucim imam sta i da vidim.
Pozdravljam novu zabranu, ne mislim da je hendikep. Mislim da ce mnoge naterati da stave prst na celo pre "kenjanja", tj. morace da kenjaju malo ali kvalitetno :)
Ako neko upadne u produktivnu fazu pa ispuca 5 definicija za pola sata, uvek moze da uzme olovku i papir, zabelezi svoje misli i napise ih kad je bez inspiracije.

Невероватно, али овај бројчани лимит ме тера на дефинисање ко на срање, да извинете :) Већ сам потрошила пет а дан је тек почео. Што ћу вечерас да пиздиииим :))))

А иначе никад не дефинишем преко пет. Видиш шта ти је забрањено воће :)))

meni obrnuto :) ja štekam do zadnjeg trenutka pa ako slučajno zaglavim do kasnim sati ovde definišem nešto što ne ispunjava kriteriJJ i znam da će biti obrisano :) čisto da se ne baci... postajem spamer hahaha.

šalim se.