Prijava

Архетипови и колективно несвесно од Јунга, кренуо и престао јер сам сањао свакаве неповезане снове и глупости, сморило убило.

torazulu probaj sa samoubistvom, trebalo bi pomoći.

Zao mi je, religija mi ne dozvoljava.

Karenjina i Braca Karamazovi. Ne d'o Bog nikom.

svaka knjiga koju sam citao

svaka knjiga koju sam citao

Brate moj, ako si pročitao nešto više od tipa malog princa ajd i 2 knjige ja ne znam... IDEM DISTUČEM KERA. Axaxaxax

ma gde bre...sve lektire mi je citala mama dok sam ja zaspao uvek...jedino mi robinson kruso drzo paznju :)...zato danas i licim na njega...

Венеова збирка.

Tipa kupanja brijanja bez i to. Držao ti je pažnju jer si isčekivao oće da jebe onog domoroCa el jok. Potpisujem axaxax

a jbg sad hahhahaha...drzall mi paznjoo zanimljivl bill...transformisal sam se u tl vreme i mestl

dzepna knjiga, 'macje oko' - klod avlin...brrr.

Znamenje andjela, domaća. qq

Prva koju nisam mogla da dovršim nego od pola prešla na poslednju stranu je Tom Sojer. Danteov Pakao sam batalila posle jedne i po strane. Ali, ipak, za najmučniju biram Malog princa. Kažu da postane lepa kad odrasteš dovoljno da je razumeš, što je dobro, jer mislim da onda nikad neću da odrastem.

Фукоово клатно.

ЛОЛИША, како сам накењао на Мана у уводном посту не ве ра
Стварно јесте тако било, нисам могао, односно једва сам довршио књигу, не задирућу у суштину Мановог писанија.
Недавно сам опет прочитао и погледао филм. Феноменално, можда понајбоља књига икада написана(што не значи да се ова тврња неће промјенити у току наредне временске дионице, баш као што је то случај био прије непуне три године). Хах, баш ми је драго што наиђох на ову тему, видјех колико сам патио па да пишем "инкомпатибилан" ЈАДАН ЈА

Да ли ја то овде видим некропостовање ХУЕ ХУЕ :)

koji postovi na temi jebote, reci smara te tom sojer, vrisak 3

tom sojer - ne kupa se

inače, prvi put uzeh majstora i margaritu, naslov mi je bio bljuvotina, što mi i nije bilo loše, jer e'o tek kod 11. poglavlja malo me zainteresovala

ahhahaha om cita
ombre:idem da citam
davim se