Prijava

Kapiram ja da je znanje hrana prosečnog homosapiensa još od paleolita, ali koj' kurac je sve potrebno servirati sada i odma'?

Novine: Predsedniče, dajte nam svoj plan za sledeće 4 godine, šta ćete sa srbima na kosovu, šta ćete sa Kosovom, šta ćete sa ovim, šta sa onim?
Predsednik: To, to, to i to.
Novine: A kako, a kada, a čime, a gde?

Vukajlija:
Kaizen: Uvešću bedževe.
Lullaby: Otvoriću temu sa predlozima za bedževe.

Forum Vukajlije: A kada će biti, a šta će biti na njima, a ko će ih dobiti, a gde je moja rasna crnka iz Abu-Dabija sa megalomanskim dojkarama i inženjerskom platom, da je tršim u njenoj vili na Dedinju, da mi rađa male crnce koji će pampračiti Beogradske emo cave kurčinama u malene pičiće, dok ih ja sa setom gledam i pričam: RO-DI-LO!?

D'izvinete na retardiranim primerima. A jesu retardirani ukurac.

Uostalom, da se vratim na temu. Čemu tolika radoznalost, ljudi i decxatzi?

Zar ne možete sačekati da vidite o čemu se radi, nego vam je lakše da mesec dana lupate glavu o istom i smišljate 500 stvari o tome, koje verovatno neće ni biti tu?

Зар не можеш да сачекаш да видиш зашто не можемо да сачекамо, него ти је лакше да месец дана лупаш главу о истом и смишљаш 500 разлога зашто не можемо да сачекамо, а вероватно нећемо ни бити ту?

Ahahahahahha, mnogo smo, bre, dokoni :)

ja apsolutno nisam radoznala
tako me zaboli dupe za sve na ovom svijetu
ustanem, doručkuje, radi m taj dan ono što mi se radi il što moram raditi i legnem spavati
nikad se nisam pitala šta donosi sutra
bitno mi je samo da mi je danas, u ovom momentu fino, a fino mi jeste

m00t ni ja ne kontam zašto su ljudi toliko radoznali, zašto brinu, bla bla
ajd ono, ljudi koji imaju djecu, ljudi o kojima ovise neki, pa ono, kao radi neke sigurnosti ih zanima šta donosi sutra
al čemu briga ako imaš 20ak godina, nemaš ni kuče ni mače.... opustise, uživaj :DDD

A ako imaš 22 godinice? Šta onda? :(
lololo

pa i to pada u to 20ak godina... sve je to tu :DDD ja ću napuniti za koji mjesec 26 pa još uvijek za sebe kažem da imam 20ak godina iako sam bliže 30oj hahahaahhah
JBT BLIŽE SAM 30OJ NEGO 20OJ
MA SPAVALICE MURŠ BOLAN, SAD ME NATJERA U RAZMIŠLJANJE :PPP

MA SPAVALICE MURŠ BOLAN, SAD ME NATJERA U RAZMIŠLJANJE :PPP

Ju! Samo to ne! Nikako ne želimo da se tako nešto jezivo dogodi. Razmišljanje je fashion no-no. To je fuj, to je kakano. To nije društveno prihvatljivo.

Valsinarbe zvao te ćale da naraniš svinje..

Uf, kako ću da navatam ovog Baneta i odvedem na Ostrog da ga krstim!

pa Valsinarb razišljanje o godinama i opterćivanje je istim je totalno oličenje glupoće, to je ono baš sex i grad momenat :DDD Zato ju murškam, prošlo mi kroz glavu u momentu 30 godina, brak, bore, poso šalteruše... al dobro, momenat je kratko trajo, sad je sve ok opet :DDD

Je l' to kao sad neki zajeb, šta li? Kakav si gospodar satire i komedije. NE.

delimični oftopik:
što je zaključana ona tema o homoseksualnosti? ,,kolega" sa drugog je im'o taako puno rupa u izlaganju koje sam 'tela da dopunim. a fina je temica.. baš.
radoznala sam! :D

kristina
:3

Desi bre Kristinka! :*
Nije Bane, samo da ti prisilom otvorim dveri Božije epifanije! Ko zna, možda se toliko promeniš, da te kanonizuju za života?!

Mislim da je meni rekao. Možda i nije. Bane?

Odnosilo se na Sunčicu.

hahahaha biće da je tebi, obrisah svoj post, vidiš da mu danas nije dan, ne treba još i mi da mu kfvarimo raspoloženje :DDDD

Ali da, može da se primeni i na ostale.

Еклипса има алт профил СУнчица