Prijava

Сад тек примјетих да имам три дефиниције на располагању. Је ли и то једна од ноћашњих измјена?

1 definicija dnevno je svima, ti imaš dvije odabrane definicije, za svaku odabranu dobijaš +1 definiciju dnevno.

za svaku odabranu dobijaš +1 definiciju dnevno.

Bravo, bravo konačno ste počeli da razmišljate, to mi se svidja. Je l to važi i za postere?

E, a mogli bi za ono što nema ništa odabrano da stavite kurac. Hahhaa kurac-palac.

Ладно сам добио палац.

1 definicija dnevno je svima, ti imaš dvije odabrane definicije, za svaku odabranu dobijaš +1 definiciju dnevno.

Хвала на обавјештењу.

Gazda pošto ne znam đe da ti napišem ovo, napisaću ođe, možda i primijetiš ...
Kad uđem nekome na profi, i uđem u "postovi na forumu", prikazuje mi samo poslednje teme u kojima je učestvovao .. Možeš li da napraviš ono kao što je bilo u novoj verziji sajta, da se vidi njegov poslednji post na toj temi ?
Agen

Брате можеш да видиш тај његов пост, кликнеш тамо где пише његово име и пре колико је поставио нешто на тој теми.

Ау, зајебо сам се. није :О

Pa kada pritisnes ime dodjes do njegovog poslednjeg posta, u cemu je problem?

Ne dođeš ... Barem ja ne dođem .. kad kliknem na "njegove teme" vidim samo ime onoga ko je poslednji postovao ..

A mislis to, onda sam se i ja istripovao :) Jer npr otisao sam kod tebe i stisnuo tvoje ime i najnormalnije me je dovelo do tvog posta jer je tvoj bio poslednji :)

Hahahhahaha, pretpostavio sam :)))