Prijava

Ova tema, jer zavist prema ljudima je prevaziđena i sou ankulj... Svi smo mi ista govna, kad se malo bolje oglednemo. Vreme je da zavidimo životinjama i ako je moguće, ugledamo se na njih! Eto, da počnem prva, zavidim svom ljubimcu ,mačku, što nosi isto krzno svaki dan... ujeda onoga koji mu se ne sviđa (mada sam i ja to počela da praktikujem), spava dvaes osam sati dnevno, drugi mu izbacuje govna (ja), ne mora da uči škole... ne obuzdava nagone... nema nikakvih obaveza u životu sem da postoji i bude lenj. Sad ste vi na redu!

* Nemojte me odma' slati na onu temu sa debilima, pošto verujem da nas ima mnogo više nego što mislimo i da samim tim zaslužujemo još po neku teritoriju na sajtu. :)

Шта год да си пила, хоћу и ја мало тога.

ja zavidim mom psu, tj komsijinom, ali ga volim ko svog. kastrirali ga, prebrinuo...

Pila sam kafu i vodu. Nikad više neću da mešam pića...

Svi smo mi ista govna <<<< POTPUNO SE NE SLAŽEM SA OVIM VAŠIM MIŠLJENJEM
Ja nisam govno :)
A što se tiče ljubimca zavidim mu to što je uporan u hvatanju glodara ali ne ide mu baš najbolje kao komšijinim mačkama pa se onda tu dešavaju neke nesuglasice sa njima ali sve u svemu na kraju se sve lepo završi kao u bajci.

Ja zavidim mom keru što joj je dovoljno da bi bila srećna to što se istrči po dvorištu, izvija lopticu i obliže sve nas ukućane. Ništa joj više i ne treba. Ni ne zna za više, na to joj u stvari zavidim.

što ume da leti.
što bi ja to voleo da umem, probao da izvedem uputstvo iz autosoperskog vodiča, al mi nije pošlo za rukom.

Ceo dan spava, sere, jede, laje ko nenormalan, svi ga maze, paze, jedino sto nema da jebe nesto svoje vrste, ali tu je macka:
http://www.youtube.com/watch?v=otEXvrq-6bE&feature=plcp

Спава, једе, сједи, ћути.

Zavidim svom keru što bez po blama može da se iskenja na ulici iako ima 50 ljudi oko njega.
Ja ne mogu da kenjam ni ako mi neko stoji pored wecea, a kamoli da me gledaju

Трчи кол'ко оће.

Lete po sobi i zajebavaju. Neće da dođu na prst, krešte i cvrkuću do mile volje a da im niko ne kaže "Prestani!" Veru se po kavezu i zavesi. Imaju sve na gotovo.
Eh da mi je da se vratim u detinjstvo.

leži po cijeli dan. bole ga...

Ја завидим панинаровом љубимцу на томе што је утрошено више пара за шишање њега него и панинара и мене заједно :Д

jesi li morao da me podsjećaš na to u trenutku ove ekonomske krize? :))))

Ne zavidim mu. Superiorniji sam u svakom pogledu. Ja po čitav dan ležim, žderem, pijem, jebem, super mi je. On ne jebe. On treba meni da zavidi.

mislim da mi je nova zivotna ambicija da postanem neciji kucni ljubimac...
:vjezba cvrkutanje:

jesi li morao da me podsjećaš na to u trenutku ove ekonomske krize? :))))

Мора' сам :Д

mislim da mi je nova zivotna ambicija da postanem neciji kucni ljubimac...
:vjezba cvrkutanje:

Јес' па ако у Зету завшиш да једеш љеба по цијели дан :Д

pa makar ljeba! gladni u africi ni to nemaju :)