Prijava

Ja bih sastavio neku pesmicu gde će se pevati o ljudskim pravima, slobodama, miru, toleranciji, razumevanju, nenasilju, miroljubivom rešavanju konflikta, ravnopravnosti polova i seksualnih manjina, i tako. To bih postavio za himnu, i onda bi je fudbaleri pevali kao Kolibri. Onda bih uzeo državni grb. Tu bi postojala dva rešenja: ili izbaciti sve nacionalne simbole i staviti nešto neutralno, kao tapiseriju, ili pak staviti nacionalne simbole svake registrovane nacije, da se neka ne uvredi (što bi istina izazvalo poprilično šarenilo), a veličina pojedninog simbola menjala bi se pri svakom popisu, proporcionalno udelu date nacije u broju stanovnika. Onda bih se dočepao zastave, na njoj bih nacrtao Mikija Mausa na belom polju, da se neko ne uvredi, ili bih pak ubacio sve nacionalne boje, da se niko ne uvredi takođe. Sad, nije mi jasno da li u himni treba pomenuti i ravnopravnost gluvih ljudi, pošto oni i onako ne čuju, kako približiti državna obeležja slepima, i kako da se daltonisti približi mnoštvo boja na zastavi. Ali to su samo detalji. Šta vi mislite o tome?

Onda bih se dočepao zastave, na njoj bih nacrtao Mikija Mausa na belom polju, da se neko ne uvredi,

Ja bih se uvredio.

Ja bih se uvredio.

Dobro, onda Vini Pua.

Dobro, onda Vini Pua.

Ја бих се увредио.

ПУЈУ!!!!!!!!!!!!!!!!111111

Mislim da masis poentu himne i obelezja uopste. Daj primer neke drzave koja ima nesto iole slicno ovome sto si napisao. Problem je sto su ovde svi skenjani od sovinizma, pa hoce da budu veci katolici od pape.

ја мислим да то не може и да треба да буде ултра србендска и химна и грб а бога ми и застава, дакле оцила, тробојке, орлови, краљевске инсигније, све. коме се не свиђа слободан је да иде.

Mislim da masis poentu himne i obelezja uopste. Daj primer neke drzave koja ima nesto iole slicno ovome sto si napisao. Problem je sto su ovde svi skenjani od sovinizma, pa hoce da budu veci katolici od pape.

Ni na pamet mi ne pada da bi tako nešto moglo da bude izvodljivo. Nego su mi smešne takve težnje u cilju denacifikacije-pacifikacije agresivne srpske države i nacije, pa reko šta bi bilo kad bi se to isteralo do kraja.

да то је то. мислим да је саут парк добро изкритиковао претеривање и извитопереност претеране политичке коректонсти, где се малте не долази до потпуног контра резултата од жељеног, да покушавањем да се истера и успостави толика толеранција догоди да је све нетолерабилно и уместо да буде слободније заправо је још већа контрола итд итд

то би не дај боже била та застава
http://www.dodaj.rs/f/12/69/3m63hqId/tolerancija.png

Ahahahaha, šalji na konkurs, ako ga nekad raspišu!!!
A šta ti je ono mrtvo braon iz koga viri strela, desno?

то је матори мотив са грба карађорђевића :)) вепар, пошто као обреновићи карађорђевићи
и мислио сам да дорадим, саћу, да ставим усташке и четничке, мађарске и можда још нечије симболе

Kakav heraldički svrš. :)

Turi neko hrebeljanovićevsko pisanije, tipa iz Dušanovog zakonika.

која срањчуга од теме. умеш ти то боље власафдсфбе, пробај! јасно је да застава треба да нам буде скроз бела јер смо кроз историју невини к'о (овде сад по избору убаците "мајка девет југовића" и сличне изразе пошто знам колико сте духовити, можете ви то сами, можете, знам то, верујем у вас!)... а химна треба да буде од Цеце "Мој Београде", јер ћемо ускоро да спаднемо на београцки пашалук, па је и прикладно.

Kakav kurčevi pašaluk! NEZAVISNA ŠUMADIJA I GLAVNI GRAD KRAGUJEVAC!

овде сад по избору убаците "мајка девет југовића" и сличне изразе пошто знам колико сте духовити, можете ви то сами, можете, знам то, верујем у вас!

Ko to "vi"? Misliš da ovde zaseda neki duhoviti heraldički nacionalistički kružok?

умеш ти то боље власафдсфбе

Pogrešno si mi napisao nik.

Kakav kurčevi pašaluk! NEZAVISNA ŠUMADIJA I GLAVNI GRAD KRAGUJEVAC!

Kragujevac never walk alone!!!