Prijava

Da li je bio pametan potez skinuti ograničenje za pravljenje reakcija? Iskreno, mislim da je opao kvalitet reakcija onda kada je dozvoljeno svima da prave iste. Samo želim da čujem vaše mišljenje, moje sam rekao.

Сви су се изразили негативно по том питању.

нормално. срање је што сваки смртник сад може да их прави

Ne. Mislim ne kao nije pametno. Da. Mislim da je kvalitet opako opao, tako da ako iko od ovih glavnih baja na sajtu ovo pročita, neka čita ovo: tako je krenulo i sa posterima, i pogledajte u šta su se pretvorili. Dajte bre, vrćite bar kakvu-takvu granicu za reakcije da ne može svaka budala da ih pravi. Manje posla za modulatore, svakako bolji kvalitet reakcija i gomile budala bez. Svako je na dobitku. Osim gomile budala. A koji kurac oni treba da budu na dobitku.

Pa to nezadovoljstvo očigledno nije dovoljno, reakcije počinju da liče na postere, trebalo bi barem nešto sačuvati od propadanja.

nemam iljadu bodova i slažem se da je greška ova promena, ranije su imale smisla reakcije visše ne, tojest ima ali retkost.

Nikako, neka deca prave, dosta smo ih diskriminisali... :D

Ja se apsolutno slazem sa vama. Pokusacu da lobiram da se stavi ogranicenje bar na 500.
Sve ostalo je kaizenovo raspolozenje.

Pokusacu da lobiram da se stavi ogranicenje bar na 500.

TO!

Nemam ništa protiv reakcija!

Uzdamo se u tebe muss!

Могло би и неко ограничење за прављење дефиниција, пар 50 поена. Фино би било.

kako da ograničiš defke ako od njih skupljaš poene ???

kako da ograničiš defke ako od njih skupljaš poene ???

Ако не 500, бар дајте 50 поена за реакције исто ко за чет и форум.

Опростите, мислио сам за дефиниције, не за дефиниције.

Цоматосе, врло лош покушај трола.

Иначе, подржавам вр'ћање границе за реакције и то на хиљаду, мада може и 500, само да постоји граница.

Чуј покушај трола, ај' кад установиш дефиницију троловања, врати се.

Ако не 500, бар дајте 50 поена за реакције исто ко за чет и форум.

Никако 50, то је сувише мало! Опет ће почети прошење поена преко дефиниција, јер ће им се учинити да 50 поена брзо могу мољакањем да скупе. А узмите у обзир да почиње и летњи распуст, па урадите нешто што пре по том питању, иначе оде маст у пропаст.

А узмите у обзир да почиње и летњи распуст, па урадите нешто што пре по том питању

зашто персирате каизена? :)

ми се убисмо молећи га и цјењкајући се са њим, али ништа. :(