Prijava

E ovako, ovde napravite nalog https://www.molten-wow.com/ a pošto ne sme torent linkovi da se kače, javite se na pvt da vam dam da skinete WoW. Igra se Wrath of the Lich King ekspanzija. Trenutno igramo ja, Storma, Bez Šećera, Lamica, Burzum i još nekoliko ljudi. Ako hoćete da igrate, ili već igrate javite se. Kad uđete, pravite lika na realmu Lordaeron x1

P.S. Ako ćete da dođete da kenjate - HEJTERI WOW-a, NA DOBROM STE PUTU I USPELI STE U ŽIVOTU, A SAD ODJEBITE!

Имам ја акаунт, играо сам једно време ал баталио. Јавићу се ако ми се буде играло.

Ako si batalio zbog para (kao i većina nas ubogih), ovde nemaš brige, pirat je. :)

Знам знам, досадило ми па зато сам и баталио :)

Kao i svaki RPG, napraviš heroja jebenog i igraš. Leveluješ se i to.

Ma zajebavam se, otkad se wow pojavio suzdrzavam se od probavanja, bojim se da bi bilo pogubno.

Aj' daj i meni link, mog'o sam i ja da počnem malo, svakako ne spremam ispite.

EDIT: Im'o sam ja akaunt, ali sam zaboravio šifru i juzernejm, pa ću da se regujem opet.

Ma gde pogubno... te zablude o zavisnosti su sranje.

Постаћеш дебео и ружан, косат и брадат ако већ ниси. Пун бубуљица и смрдљив. Нећеш јести, а камоли излазити напоље. Блед к'о мртвак.... Па се ти зајебавај са вовом. И да, нећеш јебати.

Čeni mi se da sam im'o keroja tu, a'sam zaboravio šifru i sve. Godinu dana se već ne drogiram Wowem.

Ma gde pogubno... te zablude o zavisti su sranje.

Kak'e zablude, zavist kojom drugi proizvođači MMO-ova gledaju Blizard je činjenica suva kao suvi vrat.

Kak'e zablude, zavist kojom drugi proizvodjaci MMO-ova gledaju Blizard je činjenica suva kao suvi vrat.

Hahaha, editovah u zavisNOst :)

Ja sam imao akaunt na nekom drugom serveru, zaboravih kako se zove. Rado bih ja pocinjao opet da igram, ali se navucem ko majmun pa ne prestajem da igram mesec dana.

Е, има ли нових раса? Ја задњи пут играо нису ни блад елфови нити дренаи били убачени. Јбте, како сам се распадао на вову некада. Decay owns me.

Ima Tomdril, ovo ti je posle Burning Crusade, WotLK, imaš blad elfove, dranei, plus death knight, nova klasa, i novi kontinent, Northrend.

Remember to take all things in moderation (even World of Warcraft) lololo