Prijava

Mekdermot ako dobije dosta šuteva u prvoj sezoni strašan ima da bude, a Šabaza Napira neki i u drugu rundu stavljaju a bio MVP finala NCAA

Ja bi Napira poslo u oklahomu

Šabaza Napira neki i u drugu rundu stavljaju a bio MVP finala NCAA

И Марио Чалмерс је био МВП финала, па је најпросечнији плеј у лиги.

sa Mariom je malo drugačija stvar, on je po stilu igre malo zarobljen na prelazu PG-SG, a Napir je PG skroz... a i Čalmers je u takvoj ekipi da je podređen, nema toliku slobodu

taj calmers i da je 1000 puta bolji igrac meni bi opet bio jadan jer nekako odise kukaviclukom....moz misliti, igra sa dzejmsom i vejdom, nedovoljan razlog meni da si dozvolis da te otresaju ko najobicniju slinu kako god stignu

Џабе МВП финала кад се гледају квалитети играча.... То што се неко у екипи првака издвојио мало више од других по учинку га не чини квалитетнијим играчем од нпр. једног Вигинса, који је и пре две-три године био сматран довољно великим талентом за првог пика на драфту....

Vigins je jedan nevjerovatan igrač, i ako ga uzme Milvoki oni će imati ekipu sa najboljom budućnosti u NBA ligi.

Zamislite postavu Knight - Antentakutkrowtkeotoer - Wiggins - Henson - Sanders koji je najstariji igrač sa 25, i još OJ Majo sa klupe.

Naravno da je bitno za kvalitet ako je MVP i niko nije rekao da je bolji od Viginsa... mada te prerane prognoze dosta i pomognu da se progura neko a mogu imati i kontraefekat isto tako i nipodaštavanja, samo mislim da je Napir za prvu rundu

Zaboravljaš na velikog ljubitelja Harli motora i pisane reči Stivena Kinga, Šeko. :)

jel se veceras igra PO ili sutra, i jel ovi nasi pederi prenose nesto?

Na nekom od Sport Klubova imaš LAC - GS.

Noćas imaš Kliperse i Voriorse u 9ipo na SK1

Голден Стејт брејкнуо Клиперсе. Фина текма. Томпсон озбиљан играч. ЦП3 промашио бацања за победу

Како ми иде на курац Крис Пол, као играч је одличан, али овако као човек је типичан амерички Бранко Лазић.

Ali kako se odmah vidi da je plejof, kidanje u odbrani, nema promašivanja otvorenih šuteva.. Ali kaci pička, ta karakterna osobina ne iščezava lako

Mnogo dobra utakmica bila, al su sudije usrale. Grifin pička, Pol pička, jedino Diandre se cepa ko lud. Žao mi bilo Kolisona on jadan pošten , a zgazio liniju na kraju...

oba favorita po ušima dobiše

Mnogo smara koliko gledaju snimke, ono ide u drugu krajnost.

Kada su već gledali ono izletanje u aut Karija, ladno su mogli da sviraju faul za GS pošto se vidi da ga od iza gura igrač LAC.

Bravo za GS! Bravo za Nedovića! lolo

grifin je nesto najpickastije sto sam ja ikad video...ja ne mogu da verujem da on ne sme nikoga u oci da pogleda...bas pred kraj poguro se sa o nilom nesto, i odma gleda samo u sudiju kao besan, a ne sme ni na sekundu da se okrene ka o nilu...jeziva je pickica, muda u grlu vecito

Zak mu je zakleti neprijatelj, naš čovjek :D
http://www.youtube.com/watch?v=v3p9VX7CQnE