Prijava

alo bre ocete da diskutujete majku vam jebem u picku ili da trazim da se zakljuca tema??

Сморили се, Пезосе, ови новокомпоновани навијачи Мајамија. Таман почели да навијају за њих, оно распаде се екипа. Сад ће опет сви да почну да навијају за Кливленд. Е, зато је 20 и кусур година навијам за Лејкерсе, чак и кад су међу најгорим екипама. Кад су сви навијали за Чикаго због Џордана, ја терао инат свима па навијао за Лејкерсе. Кад се Чикаго распао, а Лејкерси 2000. године освојили титулу, сви почеше да навијају за Индијану, Шарлот, па за Сакраменто. Па онда за Кливленд, па за Мајами, сад ће опет сви за Кливленд.

BARON DAVIS PLANS NBA RETURN

Baron Davis likes Clippers or Warriors

to tebra to tebar to tebra to tebra to tebra!!!

Kostas Papanikolau i Džoi Dorsi u Hjustonu

taj deng mi nekako nit mirise nit smrdi...ne pratim toliko nba, al nesto spektakularno nisam nikad video od njega, a momak uzima ozbiljne ugovore

dobar je Dengara, nije precenjen

Lance Stephenson agrees to a three-year, $27 million deal with the Charlotte Hornets.

a taj stivenson mi je tako zreo da ga neko opali preko usta, i njega i artesta i jr smita

Klivlend osvaja 1/1

Igrači kao Stivenson trebaju ligi, jer je ona izgubila srce zadnjih 10g. I samo da rečem da će Wizardsi da jebu

Uspešno je operisan, velika šteta ua igrača u usponu.
Tupave konstrukcije metar bliže nego u NBA... SAD će ovo nadoknaditi, al' Indijana ostade bez doigravanja ove dine

U PICKU MATERINU! USRO SAM SE!!! NEMA KURCA DA CE SE POSLE OVOGA VRATITI...

ЈЕ БО ТЕ. Нема од овог ништа, и ако се врати некад на терен неће да игра ни 50% као до сад. Стварно штета, добар је играч.

ma vratiće se za sezonu 2015/2016 sigurno, ali kako će to izgledati, pitanje je

nisam pogledao, nemam snage a ni zeludac vishe da gledam te prelome otvorene i zatvorene, instinktivno se hvatam za nogu ili ruku... onaj prelom andersona silve je isto uzasan a bogami i henrika larsona kad se setim jbt

aj ne seri da Mađar prati en be a