Prijava

da l' me jebe neko da je Rudež dao 3 trojke hahaha

Zanima me kako će se snaći rukiji, Rendl već slomio nogu, propušta sezonu, šteta u njega sam polagao nade kao buduću zvezdu. Džabari će biti dobar, Viginsa sam gledao neko veče, momku se vezale ruke, da li se usro, šta li. Smart deluje ok, Exum će mislim biti promašaj. I onaj Nejpir je igračina, nije mi jasno kako je on tako loše rangiran bio na draftu.

Inače mislim da će Čikago biti prvi na istoku, pakao dobra ekipa. Naravno, glavni uslov za uspeh, Rouzova zdrava kolena

Bandi, daj mi prognoze za igrače noćas za kladionicu. Posebno Klej Tompson, Vol, Novicki i Rubio me interesuju.

Klej +, Novicki +, Rubio -, Vol jebemliga -, neki dabl- dabl sa ast dosta mu je 21 poen
Kemba Voker +, Lauri + bi mogao, Harden -

Peaks89

Inače mislim da će Čikago biti prvi na istoku, pakao dobra ekipa. Naravno, glavni uslov za uspeh, Rouzova zdrava kolena

Глед'о сам их синоћ. Добро је игр'о Роуз у првом, ал' је у другом Хајнрих ојеб'о и најзаслужнији је што су изборили продужетак. Роуз нешто почео да шепа после неке гужве, сви се уплашили, па и ја чак. :Д Ал' изгледа да није страшно.

Кливленд је боље одиграо ову утакмицу од оне претходне, ал' мислим да то још није то. Некако ми још изгледају неуиграни. Ал' добро, сезона је дуга и имају времена да се уиграју до плеј-офа.

Далас је одличну екипу окупио.... Ове сезоне јесу топ 3 екипа запада....

rouz je najsmorniji igrac koji postoji...kakav smarac samo nesto na silu ide al bi ga opalio po onoj indijanskoj faci....zali boze tolkih para koje dobija

Čekam dan kad će trejdovat pelikansi gordona, metnutni juru holideja na 2 a evansa na keca da se najebe majki

da l' su Majami i Denver toliki invalidi

Večeras prenos Sakramenta i Klipersa na sport klubu

ANTONI DEJVIS PRVE DVIJE TEKME 28.5p, 16sk, 6blk, 2.5stl i 1.5as

Tim sa ubjedljivo najboljom tranzicijom su klipersi, nadaleko.

gotivan je tim sakramento

najogavnija ekipa koju sam video otkako pratim NBA mi je ovaj Sakramento
+ neka INdijana i Atlanta iz nekih sezona
i ovaj Bruklin

jedino me nervira ovaj kolison jebeni panj.

ubjedljivo najgotivnija ekipa su sansi