Prijava

Gledam jbt,kako trenutno stoji stanje na tabelama, Klivlend bi u eventualnom finalu gubio prednost domaćeg terena od prvih 6 ekipa zapada jbt.

Ja msm da ce klivlend da izduva u drugoj rundi tj da im je to neki maksimalan domet. Ekipe koje bi mogle da osvoje su Atlanta, Golden Stejt, Hjuston...Dalas ako im se poklope kockice i standardno SAS,

https://www.youtube.com/watch?v=Wa6NEjz2YuI

JEEEEBIIIIIIIIIIIII OBAVEZNO OVO DA SE POGLEDA TOVARI CP3 SNAŽNO

Kaman seljačina kakav je faul napravio a nema na ovom snimku ide CP3 na ulaz i gurne ga neko i ovaj pokupi sudiju oduva ga u tribine hahaha kao Edge da je uradio spear ako je neko gledao WWE

Moje predviđanje za završnicu regularnog dela: Indijani se vraća Pol Džordž, uleteće na 8. mesto i po meni, igrati ozbiljnu seriju sa Atlantom, možda u 7 mečeva. Oklahoma možda svesno prepušta Pelikanima plej-of, jer objektivno nemaju šta da traže bez Durenta protiv GSW

jebem mater ovom đokoviću, tačno sam znao da će da igra tri seta... sad kad ceo dan planiram da gledam klivlend-čikago

Jebo te Đoković, pa gledaj NBA, a povremeno baci pogled na tenis i rešen problem.

Dzej Ar Smit razbio! Trojka sa centra u poslednjoj sekundi kao slag na tortu.

gonzo, ovo je bilo pre nego što su najavili da će na sk2 da prenose nba dok ova dvojica ne završe

edit: više iz auta nego sa centra

Eto, počeo je i taj plej of.
Navijam za Sparse na zapadu.

LeBronu opet šetnja po istoku. Valjalo bi da ih Bulsi ujebu u polufinalu konferencije :D
Ne mogu da prežalim što je Indijana pustila Lensa. Mogli su dati pare Hibertu, a nisu Lanselotu, stoka glupa.

Nece Klivlend stici do finala konferencije, mogu da se kladim! Ustvari kladio sam se vec, ali mogu opet..u sustini ATL, GS, HJU i SAS standardno, mada moze da se desi da Memfis napravi iznenadjenje...

Memfis je imao povreda pred kraj sezone. Plej im nije igrao, čini mi se.
Mogu li Pelikani otkinuti koju pobjedu Voriorsima?
Sparsi su sebi zakomplikovali mnogo. Mogli su biti drugi i izduvali od Pelikana.
Atlanta ostala bez Sefološe, kome su drotovi slomili nogu pred kafanom.
Čikago ima dobru klupu.

E da, kad se dijele nagrade, ili je to već podjeljeno?
Ima Vigins da dobije ROY, a mogao je i Mirotić, jbg.
I krivo mi je što će prije DPOY dobiti Grin iz Voriorsa ili jebeni DeAndre nego li Kandža Leonard.

U zadnjih par godina sigurno nije bilo neizvesnijeg PO. Neko moje misljenje jbg...

Memfis igra sad u punom sastavu, mislim da ce proci Blejzerse. Mogli bi Pelikani bra jednu da uzmu, vrv ce to biti slucaj kad se presele u NO..Pominje se i Noel u fazonu da ima velike sanse da uzme POY...

A da, i Noel je tu u igri, ali Mirotić je igrao u jakoj ekipi, top3 istoka.
Vigins se iživljavao i korisniji je po ekipu bio kad je bio na klupi. Ono analitičko +/- sranje.

štae pičke
sad ste došli kad je plej of

JEBI DULOA

Mirotić nije RoY svakako, kasno se probudio (tj. dobio veću šansu kasno zapravo al' jebiga)
meni Pejton najdraži, a uzeće to Vigins

Buldožder ili kako već trener Atlante je CoY pa onda Stivens pa Ker pa Kvin Snajder

Ajzea 6. a Kari MVP

A koi ću moj ranije?
Pol Džordž povreda, Kavai isto, tamo do Januara.
Lensa trejdovali u Šarlot, a smor mi da gledam njihovu košarku.
Detroitu se isto sjebao Dženings taman kad su bili blizu plej ofa, poslije trejda Smita. A SVG mi gotivna glava.
I šta da gledam?
Kako se Kari, Harden i Vesbruk iživljavaju po sirotinji jer niko nema muda da igra odbranu? Oću, juče.