Prijava

jebem ti život kad riki rubio treba da te jebe

koga je milvoki uzeo?

Milvoki u trejdu dobio Grevisa Vaskeza

skroz dobra priča, prošle sezone dobar rezultat idemo sad jako sa zdravim Parkerom, možda još neki trejd

a Flip izgleda još veruje u Rubia haha možda ga ukenja jednom
ja sam kontao da će možda Rasela da draftuju a Rubia da utope za nekog visokog igrača

Lejkersima se oporavlja Rendl, tako da kontam da će peticu da vijaju, možda Kazins stvarno. Čudi me da nisu Okafora uzeli, definitivno se kuva neki opak trejd

Вејд долази у Лејкерсе. Не знам које на листи слободних агената овог лета, али ће сигурно гањати "петицу".

treba neko da napravi ovaj mlatin gif sa miličićem, karmelom i damarsom

LaMarkus Oldridž je slobodan ovo leto, kao i Lav, koji će proveriti tržište.

EDIT: i Mark Gasol.

Mислим да ће Лав да остане у Кливленду иако Лејкерси не би жалили пара и евентуално плаћање пореза због пробијања дозвољеног буџета. Гасол и Олдриџ су реалније опције. Мада пошто Лејкерси имају Бузера на "четворци" и Хила који може да игра "четворку" и "петицу", плус што им је Сакр једина права "петица", мислим да им је први пик Гасол јер је он прави центар.

А каква је ситуација са Каријем и Томпсоном? Неко од ових са Спортклуба рече пред почетак плеј-офа да ће Вориорси да се распадну, ако не освоје титулу ове године јер ће многи играчи "испитати тржиште" овог лета. И кад беше Дурент постаје слободан агент?

Tomson dobio prebesan multi-year ugovor, počevđi sa 15 miliona godišnje. Oni se pod hitno moraju rešiti Lija, jer on mnogo zauzima u budžetu. Iskreno, mislim da je Klej Tomson preplaćen. Dobar je igrač, ali nije za ovoliki ugovor.
EDIT: I Bogut jebeni ima 12+ miliona godišnje.

http://hoopshype.com/salaries/golden_state_warriors/

Autor @nikolas mozda cete mi trebati sutra prekosutra

Turnir wimbledon je u pitanju

Neće Mark Gasol nigde, a Dejvid Li odlazi sigurno iz GSW-a, ostalo se izgleda neće menjati, Grin je hteo da ide al' valjda sad video kako su jaki pa će pokušati još jednom da osvoje skupa. Biće u finalu konferencije vrlo verovatno, dosta toga zavisi od OKC sl. sezone, iliti, zdravlja Durantulinog.

i nemojte pederisati ovde, ćeraj Vimbldon na PVT

Ne znam kakav će Hjuston biti sledeće sezone, ali oni isto imaju opasnu ekipu. Naravno kada im prvog pleja ne igra Teri ili Priđioni već Beverli.

https://www.youtube.com/watch?v=HsvaQR9hKDI

Ово ме подсети на оно што је Псето писао пре неки дан, за лика што је кресно неку старлету, јер јој је рекао да је један од Орлића лоло

Допуна: Сад видим да је Николас већ окачио, али нек стоји.

Gasol je potpisao novi ugovor sa memfisom btw, Oldridz oce u Sas jer za njih i navija, tako da Lejkersima ostaje Lav picka

Ако остаје Лав, онда ће он вероватно остати у Кливленду. Лејкерсима једино преостаје да узму Бобија. Лололо

Видећемо каква ће бити Индијана кад се врати Пол Џорџ.

Pol Džordž se vratio krajem prošle sezone.

Штае са Кобијем, оће ли се воздигнути он и Лејкерси.

Јао, да. Лапсус. Сад сам се сетио. Вратио се пред крај регуларног дела, али свеједно биће интересатно видети га како ће играти од почетка сезоне.

Коби се враћа, сад питање је колико може опет сам. Ако стигну Вејд и квалитетан центар, то ће бити већ друга прича.