Prijava

Лејкерсима Коби држи скоро трећину трошкова на плате.... По мени није незаслужено, ал' опет је превише, исто као и Гасол и Бајнам. Артест им уопште не заслужује седам кома нешто милиона, а Стив Блејк поготово не заслужује четири.

Ал' Санси имају труба екипу коју је Неш извлачио. Били су превише лоши за плеј-оф, а превише добри за високо место на драфту. То је најгоре.... Видећемо сад, довели су Драгића, Бизлија, Сколу, драфтовали су Маршала....

Mislim da im je logika - ništa nije previše za kobija, ali bi se rado otarasili gasola (pokusali prosle godine) i/ili bajnama što pokušavaju sad

Ал' опет, ако је Тим Данкан, који ништа гори играч од Кобија није и ништа мање име своје франшизе, могао пристати на знатно смањење плате, не видим зашто и Коби не би могао исто.... Ал' добро, како они хоће, ипак знају најбоље.
Бајнама су припремали да наследи Кобија као вођа франшизе, ал' ако могу добити доброг центра типа Ал Џеферсон верујем да ће направити трејд. Спомиње се и трејд Кливленд-Орландо-Лејкерси где би у ЛА дошао Хауард, у Кливленд Бајнам, а Орландо би добио Варежаа и неколико пикова. Ал' ту увек има гомила могућности, некад падну и највећа изненађења....

mislim da je razlika u egu dankana i brajanta nemerljiva, a i LA je mnogo vece trziste od san antonija.
A evo brajant najavio da razmislja da zavrsi karijeru u evropi, turska ili spanija!?
Sto se dvajta tice, lakse je ubosti sedmicu nego predvideti gde ce zavrsiti sezonu.

Коби ако ће долазити у Европу, 99,99% ће то бити Италија....

Апсолутно се слажем за Двајта. Меџик је све засрао са огромним платама и гушењем простора у селери кепу, а већ су и ове сезоне урадили огромну глупост са трејдом Андерсона. Да нису имали гомилу играча са огромним платама које не заслужују ни близу, могли су се добро појачати и изградити тим око Двајта још прошле сезону, две.

Исто бих рекао и да је Брендон Рој огромна пизда. Оставио Блејзерсе, којима је генерација изузетног талента и потенцијала пропала, јер више као није могао играти због повреде, а ове сезоне се вратио у дресу Минесоте (занимљиво ће бити гледати их колико ће далеко моћи догурати јер имају јак тим)....

Možda nije prava tema za ovo, ali mi delujete dosta stručno. Zašto su Ameri na olimpijadu poveli onog Dejvisa što je prvi pik ove sezone? On se još nije dokazao. Bio je i Miličić drugi u najjačem draftu u istoriji, pa gde je sad? Zar ne bi bolje rešenje bio Grifin ili naprimer Stodemajer?

Ja mislim da se Roj zajebao što nije ranije ostavio Portland, oni su majstori uspeli da sjebu kolena svim svojim igračima, uključujući tu i naravno nekada najperspektivnjijeg i ubedljivo najboljeg, Brendona Roja.

Grifin sjebo levo koleno, a poveli su Dejvisa da bi stekao iskustvo. Koj će im kurac Amare, i bez njega osvajaju lagano, bolje da polako uvode mlade igrače od kojih se očekuje mnogo u budućnosti.

Mene me zanima kakvu ekipu Boston ima da sklepa ostali me ne zanimaju.

Грифин је повређен, као и Бош, који би Коуч Кеју био главни избор на четворци уз Лава.... Миличић је пропао због Лерија Брауна, а и због његове главе. Амери неће дозволити да један њихов играч тако пропадне, поготово не један са Дејвисовим потенцијалом....

Рој је сам сјебао колена са силним крос-овер форама, као и Ајверсон.... А Оден буквално није ни почео своју НБА каријеру јер је већ своју руки сезону пропустио због повреде. Он једноставно има слаба колена....

Селтикси ће још довести неко појачање, али одличан посао су већ урадили довођењем Терија (иако је то само одлагање проблема са годинама јер и Тери има 35 и никако није младић) и Кортнија Лија....

Kelti imaju jedno prazno mesto ali mogu da dovedu nekog samo za minimalac.
Pojačali su bekovsku liniju, ali su i dalje slabi sa skokovima, grin nije neki skakač, jedino ruki sulindžer. Išli su logikom ajde da pojačamo ono što već imamo jako, biće mnogo dobri ali sumnjam da mogu do finala.

Grifin će završiti kao i Roj, ili to ili će povrediti nekog gadno.

Добри су на скоку Келти. КејЏи и Бас могу опуштено да купе 17+ скокова на петици и четворци, Пирс и Рондо могу да купе 11+, а остатак ће бекови и измене, тако да могу опуштено купити 40+ скокова по утакмици.

Kako su onda bili očajni prosle sezone?
Gori su bili i od šarlota.

Заправо, задњи су били, сви су били бољи од њих у скоку.... А то је зато што се гледа просек током целог шампионата. Од како им је Гарнет на центру просек им је значајно порастао, као и Гарнету, а од како је и Гарнет пребачен на центра, Бас је био стартер на четворци, тако да се и њему просек повећао.... Зато не волим статистику превише код таквих ствари јер често завара. А и нису имали пуно скокова јер им је и одбрана била одлична....

Sad pogledah plejof statistiku, u pravusi poboljsali su se, ali i dalje ne bih rekao da su dobri u skoku, no videcemo za 3,4 meseca.

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2012&mm=08&dd=10&nav_id=633685

Двајт у Лејкерсима. ПИШАЈ ПО МАЈАМИЈУ! Лолололо! Реално, мислим да ЛАЛ ипак неће моћи до титуле. А не могу да верујем који глуп потез Филаделфије, они нису нормални. Иги је држ'о ту екипу, сам је био њен костур. Сад ће курац да виде плеј-оф. Јеб'о их Бајнам, да их јеб'о Бајнам!

Treba danas da potvrde.
Orlando nista specijalno nije dobio a i ostao im brat Turkoglu.

Neš + Brajant + Gasol + Hauard = Pišaj po sirotinji opaaaaaaaaa !!!2

Срета-Штета
А не могу да верујем који глуп потез Филаделфије, они нису нормални. Иги је држ'о ту екипу, сам је био њен костур. Сад ће курац да виде плеј-оф. Јеб'о их Бајнам, да их јеб'о Бајнам!

Добили су и врло доброг Џејсона Ричардсона. Филаделфија је одлично прошла у овом трејду. Добили су изузетног центра и доброг шутера.... Бајнам ће им донети доминацију у рекету и скок игри, са двојицом Јангова, Тарнером, Рајтом, Хоусом, Ричардсоном, Холидејом ће то бити и даље јак тим, чак јачи и од прошле сезоне.... Једини минус у екипи им је мањак доброг резервног плеја....

VelikaKonzerva
Treba danas da potvrde.
Orlando nista specijalno nije dobio a i ostao im brat Turkoglu.

Орландо је можда чак и најбоље прошао, добили су шесторицу играча и пет пикова на драфтовима наредних година.... Неке од играча што су добили ће вероватно трејдовати (Афиало и Харингтон су добри играчи и њих ће, верујем задржати, осим ако се не укаже прилика за добар трејд, а исто верујем и да ће Вучевића задржати јер може бити добра четворка/петица) да попуне места која им фале, пре свега на центру и клупи....

Ево овде вест са далеко више информација и далеко боље, а пре свега стручније, писана:
http://espn.go.com/nba/story/_/id/8256377/dwight-howard-traded-los-angeles-lakers