Prijava

A brt ovaj roster ako ne zaslužuje bar plejof ja ne znam onda ko zaslužuje. Tačno ih je 12.
https://images.rapgenius.com/5e4283ad0bc2b3fc536a6f9bc8652bc6.500x199x1.jpg

sansi su ocaj, bice jaca minesota ove godine od njih

elem ja ronda pregotivim i nece me polusezona nacerat da ga zamrzim, jer mi je vj najmiliji plej i jedini pure pg uz walla u ligi trenutno

Sansi će jedva do 10. mesta, do 8. nikako

pazite ovako

Baron Davis
David Wesley
Jamaal Mashuburn
Jamal Magloire
P.J. Brown

dobar tim samo bi ja pre stavio eric snow na pg

e nekako mi je on najgori da se stavi na pg

дај бре флипш ПЏ Браун хаха

Стив Френсис
Дешон Стивенсон
Квентин Ричардсон
Том Гуглиота
Риф Лафренц

e laki a frensis mi je jedan od top 3 najomiljenija igraca anyways ovo gore je ekipa NO s pocetka dvehiljaditih a ti si tvoj tima malo izmesao ako smem da kazem..

па и ови су у неком тренутку играли почетком двеиљадитих, неки на крају неки на почетку каријера кек

шта ми је данас пало на ум, иначе. Кад би се окупили Џордан, Френсис, Берон Дејвис, Мелоун и Шекил, и да им дају 6 месеци да се физички спреме, да ли би могли да добију петорку Цветковић, Маринковић, Мурић, Витковац, Ђумић? Игра се 4х5минута нема измена.

ta pitanja su otvarac paklene kapije iza koje cekaju azza al bandi i dub

msm da je pravo pitanje da li bi mogli da prcnu neke bednike tipa filadelfije...a realno bi mogli...ima onaj vid gde jordan trpa O J maya

Grizlisi i Rakete, ko voli nek izvoli... vrhunski stream HD
http://ducking.xyz/quack/

Uf Baron Davis i Richardson kakvi ratnici bog te mazo, imao sam njihove postere...
I dan danas se sa radoscu secam Baronove tekme protiv Dalasa kad im je sasuso preko 30 poena.

штета што се Дејвис није вратио још мало

Пол Џорџ развалио синоћ, за 10 минута, 7-8 из игре

Gledao sam i ja malo te utakmice, opasno se naložio Džordž, ako ga bude cele sezone ovako služio šut, možda ode i Indijana u PO.

Detroitov ruki Stenli Džonson će biti strašan igrač, već sad igra kao da ima 10 godina iskustva. Jedan od glavnih kandidata za rukija godine.

Batler iz Čikaga rešio da postane glavni igrač ove godine, napreduje svako leto, sad kaže da je na asistencijama radio. Mada kako zakuca Midlton na njega huhu.

Večeras debituje Bjelica ako se ne varam. Nadam se da će se izboriti za što veću minutažu.

a kakv bre Batler jbt...to je igrac kao sto je Gagi Milosavljevic za Europu to je on za americko tle...znaci govno

Stenli verovatno najbolji defanzivac sa ovog drafta, ume i Rasel kad se naloži

Batler mi je gadan haha ali zna igrati jbg, postepeno ide napred iz sezone u sezonu, posebno u napadu, u odbrani je bio dobar uvek