Prijava

sranje je lavin, ima odraz jebeni ali se nekako zakoprca onim zgoljavim rukicama i nekako nije nikad power dunk, samo pomazi obruc..nikad se nece ponoviti carterovo i richardsonovo kucanje...a ni brent berijevo..

Jbg ako hoćeš da pobediš zaleti se preko celog terena i zakucaj sa linije slobodnih bacanja. Ne kažem ja da je lako, daleko od toga, ali vidjeno je sve to. Ovo Gordonovo preko maskote i ono dok se maskota vrti su preobjasnili. Kad smo već kod ovog drugog, Levin je nakon njega zakucao skroz isto, samo na suvo, bez rotirajuće maskote lolo i dobio isto 50. Sranjština brt, mnogo mi je krivo ubog Gordona burazera.

https://www.youtube.com/watch?v=ig5EddENP_0

Ali realno posle onoliko kucanja stvarno sta da smislis vise, a i cmarovi mu dali 47.

To zadnje kucanje je zaslužilo 50 i da je prvo kucanje bilo, jer se ja ne sećam da sam video nešto slično na ol starovima. Bar dva Levinova zakucavanja su zaslužila manje poena od tog.

Pazi i da je zadnje zasluzilo 40, trebali su da daju 50 samo zbog ona 2,3 kucanja..

Ono kada se maskota vrtela, natempiraao covek vreme taman kad treba mazno loptu.
O onome ispod bulje suvisno je pricati..

Bolje je kucao onaj u crnom dresu

Tisina bohore..

Meni i ono sa stiv nesom bilo zanimljivo kucanje, mada jos bolje bi bilo da je iz prve uspelo

Mogao je Neš da obuče nešto drugo, a ne one patofne, možda bi i uspeo iz prve.

Da je obukao neke iole normalne patike uspeo bi, ali iskreno fina forica

Šta vi imate protiv Vansica?

Sad se setih da je Aron Gordon brat Drua Gordona koji je igrao u Partizanu pre nekoliko sezona.

Ma brate...ovo slika sto je somi23 okacio stvarno u rangu sa karterom(najboljim ikada). Nije bolje ali u rangu jeste.

Kreće trejdovanje, dragi prijatelji. Danas su Klipersi zvanično ponudili Denveru Grifina i Stivensona za Galoa, Jokaru, Farida i Bartona. Denver ih odbio. Zamislite da su prihvatili koji bi tim imali Klipersi, bruka! Minesota navodno razmatra trejd za Rubia, Klivlend gleda da pošalje negde Šamperta i Mozgova.

Pominje li se Bjelika gde?

pominje se u rubrici "kucamo na vrata zaboravljenih ašova"

nemam pojma da li se pominje, neka ga u minesoti neka bleji, šta ga boli kurac. ionako će ovaj magarac da dobije otkaz pre ili kasnije, pa neka proba tad ponovo

edit: mada bih voleo da ga vidim kod divca, tamo bi mu sigurno bilo lakše

Pao prvi trejd, Heris za Iljasovu i Dženingsa. Ne znam zašto bi Orlando uzimao još jednog beka, osim ako ne planiraju Furnijea da trejduju. A Detroit je mogao i više da dobije po mom mišljenju, ali i ovo im je ok.

Kako je Dženings bacao Karija na dupe u njihovoj ruki sezoni...

Бени, Џенингс није бек, већ чиста кечина.... Сад имају и Пејтона и Џенингса и Непијеа и Вотсона на кецу.... А и Оладипо је комбо.... Мало су их прегомилали 'бо их Љеб.... Одличан је ово потез Орланда, а и Хезоња ће имати још више простора за напредак....

računam i 1 i 2 u bekove, zato kažem da ih imaju i previše