Prijava

Kraj sezone za Pola i Grifina, vrlo lako ispadaju klippers od Portlanda.

San Antoniu livada do titule.

prvo treba da izbace okc, a biće i kari valjda spreman za finale ne? a golden stejt, bezveze je da pominjemo sad kako imaju sreće kad im je povređen mvp, ali jebote, veç sledeći dan pol da slomi kost u šaci? ma daj...

Za Karija rekli da će da urade opet ispitivanja za 2 nedelje, znači trebalo bi u najboljem slučaju da za zaigra negde u 2-3 utakmici druge runde. A sad im ide na ruku ovakav razvoj POR-LAC, ako ode serija na 7 imaće neki dan više da se oporavi.
Šteta za Kliperse, ja ih ne volim uopšte al mislim da bi ozbiljan otpor pružili Golden Stejtu. Pogotovo kad su ovi bez Karija, a i s njim Pol bi mu je dosta težak mečap.

Gdje se mogu naći raspored i datumi mečeva? Na zapadu, istok kurac.

kucaj na guglu nba playoffs schedule

5. mjesto, Lowry uradi korake i niko ne svira, a tekma se odlučuje. Jadne li su sudije u NBA, vazda bile i ostale!
ABA liga sudije>NBA sudije
https://www.youtube.com/watch?v=q5awTT-i7jM

Jebi Lilarde glupe Kliperse

Idu Šarlot i Majami u sedmu tekmu... a Indijana - Toronto će biti na krv i na nož, nadam se da će uspeti Pajseri da isteraju Drejka jebenog

Kliperse valja zategnuti dvojku, nek' ide ćivot... a Lilard mučenik i protiv onako oslabljenih LAC šutne 7-20 hahaha

Bredli je mnogo nedostajao Bostonu, jebiga. Lepo je Stivens pokušavao da složi kockice, al' jednostavno nije moglo.

Jbt, kako je krenulo, Lin će biti MVP finala.

Šarlot završava kod kuće
Portland završava kod kuće

Lilard mučenik i protiv onako oslabljenih LAC šutne 7-20 hahaha

Mučenik se popišao u poslednjoj četvrtini po njima

Loš u seriji prilično, odigrao samo jednu na nivou, al' dobro do jaja im je bila sezona, dosta je tereta izneo, ako prođu LAC alkohola poplava i 0-4 protiv GSW pa u kurve

Deni Ejndž ako odradi draft i prelazni rok kako treba... eto nama Bostona kao vrlo ozbiljnog kandidata za finale Istoka. Sve više pričaju insajderi da će im dati Batlera Čikago, onda ode Bruklinov pik svakako, jebemliga, mislim da mogu nešto bolje

Samo Kipersi ispali od nižeplasiranog tima u plej ofu.
SA satrao Oklahomu.

prelepo bi bilo kada bi oklahomi pocepali picku do kraja da bude 4-0..

Snimaće se Space Jam 2 sa Lebronom jebenim

Ta priča se pominjala odavno ali su govorili da je trol. Izgleda da se ne zezaju. Lebron nema delić Džordanove harizme.