Prijava

Da je Kobi ajde i bilo bi mi ok donekle. Ovako moraću da navijam protiv Duška Dugouška i Patka Dače zbog njega.

Ako ne budu zvali Sunđer Boba u reprezentaciju, ja taj film neću da gledam.

Pretpostavljam da će u jednom trenutku filma Lebron da pređe kod monstruma jer su crtaći slabi, pa će posle da se vraća kad obećaju da će da mu dovedu Badi psa košarkaša ili tako nekog.

Evo opet situacije koja me nervira. Jebeni NBA. Pa zašto ne faul, no ga pustili da šuta za tri poena, da izjednači?!?!? aooo kakav cirkus. Još ja dvojku na Majami imao. Pa faul stoko, oni dva slobodna i vaša pobjeda. Kakvi debili majko mila.

https://www.youtube.com/watch?v=X37d38Tg4EA

Toronto me oborio za 11 maraka.....

https://youtu.be/WK7lIjFsGvg

ОВО МИ ЈЕ ЈОШ УВЕК НАЈЈАЧИ НБА КЛИП, А ДА СЕ НЕ ТИЧЕ ДИРЕКТНО КОШАРКЕ

Makaronac
Evo opet situacije koja me nervira. Jebeni NBA. Pa zašto ne faul, no ga pustili da šuta za tri poena, da izjednači?!?!? aooo kakav cirkus. Još ja dvojku na Majami imao. Pa faul stoko, oni dva slobodna i vaša pobjeda. Kakvi debili majko mila.

Брт, да си глед'о утакмицу, видео би да јесте била пенал завршница у последњих 20ак секунди, Роса су фаулирали, онда ови Хасана и остале су цирка три секунде до краја и осим шута са пола терена и није било времена за ништа више, једино су можда требали притиснути јаче у одбрани, ал' то је то.... То што дегенерици од новинара овде узимају Грегове зајебанције од изјава за озбиљно и онда међу људима завлада уверење да се у НБА лиги не праве фаулови на крају је друга прича....

Gledao sam tekmu, i opet tvrdim da su trebali da ga fauliraju.

Da je dva razlike bilo, tad bi se ovako igralo bez faula, pa ako im uđe uđe, ne treba im dati dva slobodna za mogućnost izjednačenja.
Ali na tri poena razlike, ovo je apsurd.

ne mora faul, dovoljno da ga je ovaj debil pritisnuo kolko tolko u odbrani

Ценим да Сполстра и Рајли ипак најбоље знају шта им је чинити, поготово јер Лори целу утамицу вола није убо.... Винслоу му је само требао више прићи, ал' је лик у фазону - ма неће га дати, са пола терена је шутнуо....

makaronac pukao tiket pa mu sad nevalja nista u najjacoj kosarkaskoj ligi na svetu nba :D

Јбг, МАКАРОНАЦ ЉУТИТ НЕМОЈ СЕ, БОЉЕ БИЋЕ ВЕЋ СУТРА....

Сад сам и прочит'о, један од Амера из редакције, што директ тамо прати, интервјуише и тако то, је написао да нису правили фаул да Винслоу не фаулира Лорија током шута....

ahahaha jebo vas pas :D

Mislim da bi za Atlantu bilo najkorektnije da i ne idu u PO, jer im je max domet metla od Klivlenda svake godine. Inace, finala konferencija ce biti bez iznenadjenja, po meni (SAS-GSW i MIA-CLE). Ono sto me je donekle iznenadilo, nisam ocekivao da ce Kavalirsi da igraju ovako dobru kosarku

још ми смешније после овог коментара

ch aise2 years ago
and he's demanding the ball back after the pass LOL

Hhahahahah dobri stari Kori Mageti.