Prijava

kakva govna pederska od san antonia nikad ih nisam gotivio ni njih ni popovica. kad su izgubili drugu utakmicu znao sam da ce da se ponovi 2012 i da ce ih sjebati oklahoma. A ove sezone su doveli sve zive koji su mogli da se dovedu i na kraju ispusili kurac eto. Sto znaci da pare ne igraju veliku ulogu vec zdravlje, porodica, uvazavanje jedni drugih..

Jbt kako Oklahoma unisti najbolji tim u istoriji NBA lige.. 40 razlike vodili u 3. cetvrtini. Steta sto nisu zadrzali toliku razliku, mada bi mi bilo mnogo draze da su se popisali po njima sa 50 poena razlike, mamu im jebem, nakon sto je ona picketina Grin onako podmuklo nabo Adamsa nogom u jaja. Koja pedercina raspala, dabogda dogodine glancao parket i prao dresove u Slogi iz Kraljeva.

Milo mi je oko srca što će ove godine neko drugi osvojiti ligu opopoo žagratatagrta

kakva smradina, još došao posle na konferenciju, smeška se i kao "nisam namerno". ne mogu da verujem da nije dobio f2; sramota ako ga ne suspenduju

Ako OKC završi posao u 6 utakmica i bez povreda, vrlo lako može da postane šampion... jbg, ako izbaciš SAS i GSW bez prednosti domaćeg terena i zaslužuješ da budeš šampion...

Grin najveći smrad u NBA, treba neko da ga razvali preko onih usta žvalavih

Napred Seattle SuperSonics-i :)

Jes vala onaj Grin govno od čovjeka. Ovo što kažete, ono kad je udario Adamsa u jaja, ofirno namjerno, trebali su ga isključiti. Posle te scene, navijao sam za Oklahomu kao da igra Partizan protiv Zvezde lol

Ako recimo Oklahoma prođe u Finale, a na suprotnoj strani bude Klivlend, ko će imati prednost domaćeg terena?

Klivlend bi trebao, zbog sveukupno boljeg skora.

da nema karija i tomsona, crncuga bi se ponasao jos gore...tj svestan je da ipak nije najveca zvezda, al definitivno pati od toga da bude neko mudo

Tander u finalu, GSW u kanalu

nek nadje sad neko onaj moj post od pre 3 meseca de sam reko da ce 99% finale biti toronto-oklahoma

Ma samo nek izbace Golden Stejta.

Ja ne znam da l iko od preostala 3 tima ima šampionsku titulu?

Toronto nema sigurno, Klivlend isto nema, e sad zaboravih da l OKC beše ima titulu, ali dok su bili Sijetl Supersoniksi.

Izgleda da će biti reprize prošlogodišnjeg finala ipak.... večeras prvo mutav bi Atletiko sad i Oklahoma....

Kakav meč Tompsona bokte

Jebi ga, opet ću morati za LeFlopa navijati u finalu.

hahaah Dub čoveče jesi živ