Prijava

nba mije pusio gowno

Osećam da će dogodine BB da potpiše za Kingse, zabode mastan ugovor, i posle kad se penzioniše da kupi VODAVODA ili tako neko preduzeće, ortački.

thon maker potpisao za milw, milwoki sampion..jeste videli butler mozda u minnesotu

Milvoki nastavlja da dovodi krakate crnce

ovako je nesto bilo i za iljasovu

Iljasova tri godine podmlаđen kad došao iz Uzbekistana u Tursku
Musliju isto lažirano godište

Је л' ви стварно мислите да би тимови улагали милионе у играче за које не знају кад су рођени и тако то?

mozgov - lejkersi 64mil, 4 god
derozan - toronto 139mil, 5 god
noa - niksi 70mil+, 4 god
bredli bil - vašington 123 mil, 5 god

straaaašno šta rade ljudi, kako bacaju pare. bredli bil 25 milki godišnje? dečko ne može da veže deset utakmica da je zdrav

ostalo šta sam video, vajtsajd između dalasa i majamija, vrv će mu dalas dati max; erik gordon u niksima (lol), hjuston juri horforda i bejzmora, portland dvajta... ima svašta, biće interesantno

https://scontent.fbeg2-1.fna.fbcdn.net/t31.0-8/13576844_1396185747076612_5193521988733614314_o.jpg

Batum nije otišao sa francuzima u manilu, izgleda da će da potpiše za dalas, parsons odlazi

EDIT: Ipak ne, potpisao petogodišnji ugovor sa Hornetsima za 120 milki

ceo svet se srusio kad su rouza prodali pederi, ne gleda mi se cikago vise uopste a ova dva kretena otisli na zapadnu obalu u sakramento i denver, utakmice u 4 ujutru jebo ih divac

ovi ugovori su ludnica, jebote mozgov je ja mislim placeniji od karija trenutno, mislim da je kari na 14 godisnje ne mogu da gledam

ko placa klarksona toliko, najgori igrac lige posle seta karija..ko placa ta govna sto ne mogu da igraju ni u sijeni jebote

edit moj najomiljniji igrac u celoj ligi ish smith je potpisao za detroit ako nekog zanima

indijana potisala ala džefersona na 3 god za 30mil. e to je posao! pazi sad roster:

džef tig, staki, monta elis, si džej majls, pol džordž, tad jang, majls tarner, al, mahinmi plus od onih hilova ko ostane i šta ja znam ako sam zaboravio nekog

preozbiljan tim

Beni ja kad vidim tvoj nik uvek se setim satisfakšn pesme.

hvala brate, ja kad vidim tvoj nik uvek zapevam bohore, ti mi dođeš kao lek..., a svi znamo čija je to zasluga

Haha meni tako zvoni jedan telefon svi kao ŠKK

Džeferson i Majls Tarner - e to je za mene parada oldskul centara

počinje već da me iritira ova situacija sa preplaćivanjem igrača, otići će sve u kurac. alo, memfis je dao konliju 153mil za 5 godina, parsonsu 94 za 4? delavedova 40 milija? ma dajte

ne znam kako im tačno računaju poreze, al se nadam da ih deru

Ne verujem koje pare su Lejkersi pukli za Mozgova, kontam da su mogli za 16 mil godišnje da dovedu masu boljih centara