Prijava

BREAKING: The New York Knicks have released veteran point guard Brandon Jennings, according to The Vertical.

Jennings vowed he wants to play for a Playoff team so Knicks management agreed to release him.

GSW inače Kalderona nišanio, al' možda sad promene fokus

Hahahaha kako ne volim malog govnarka

+1

One dve sezone sto je imao, to je manje vise to od cmara malenog.
Da se ne lazemo, ispod je Dzejmsa, Kordnjace, Brade, Duranta...

Pa durent dosao kod njega i nastavio da dere igra isto ko u okc a ovaj se upuvao cim ima jos nekoga da vuce lopte. Jos je on prvi izbor za sut za tri durent cesto sam sebi pravi poziciju i opet ga sije. Glupo je govnarka i porediti sa ostalima pogotovo sa dzejmsom koji dere vec vise od 10god(mada i durent ima fazon 10 olstarova lol)

Cesto u drustvu citiram onu tvoju (mada naravno govorim da sam ja to izmislio xd) "Dzejms ako hoce da pobedi on ce pobediti"

Pa nije islo bas tako ali dobro sta tvoji dotasi znaju xd

A to sto govoris da je tvoja nema veze ja sam na jednom rodjendanu pokazivao tvoj poster i svima govorio da sam ja autor toga bas su me zgotovili svi jedna devojka mi izdrkala

Prilicno sam siguran da je tako islo...

Pa nisu svi dotasi. Dvojica samo. Jedan je na doktorskim iz matematike i Kini (bez prcanja) a drugi krade pare od svojih da bi kupovao kape i odela za heroje u igri xd

Pa islo je vise: ako lebron resi da pobedi lebron ce da pobedi. Vidis malo je vise pesnicki nego ono tvoje xd (o dotasima i metalikama ne pricam sori)

Pa ako se izrazim pesnicki znace da nisam ja to izrekao. Vidis kako sam promucurno (ako ovo znaci to sto mislim da znaci) zamaskirao to. xd

Ne znam evo sacekaj boha da nam da odg na to pitanje hahaha

Vratija se jokic
#samokazem

Fale mu dve as za tripldabl

nikola tripl dabl jokić

Ma nek se jebe debeli somborac

http://stats.nba.com/

Lepo društvo u Fantasy Points koloni.

EDIT: I mala zanimljvost za sve fanove, ljigavko iz GSW šutira 20:2 trojke u poslednje dve utakmice.