Prijava

E PA NE MOZE SAD TAKO

Brate, stvarno me mrzi da češljam po netu da tražim izjavu, koje možda i nema na netu.

Mozda i nema jer si IZMISLIO

A možda i to, nikad nećeš saznati :)

Na forumu na forumu ljutog izmisljanja

Niko ne pominje da je Jokara prestao flertovati sa tripl dablom i sinoć ga pojebao 26p 13r 10a.
Izgleda da neće u plejof, možda je to i bolje, da bude odmorniji za jebanje u repstaciji.

Denver, odvratna ekipa. Žao mi Jokare sa kakvim govnarima igra.

A mnogo bi ga umorile četiri utakmice koje bi Denver lagano ispušio gswu.

Da li se Jokiću (hipotetički gledano) više isplati da ostaneu Denveru gde je maltene glavni igrač, zvezda, može još da radi na sebi i jača, redovno je starter, ali da ne vidi plejofa, ili da ode u neki tim koji je redovan (ili barem skoro redovan) plejof učesnik, ali u kome Jokara neće imati mnogo prostora za napredovanje i neće baš biti glavni (ili među glavnim) igračima?

Znači slažete se sa mnom?

E pa to je dobro za čuti, hvala svima, da nije vas ne bih ni ja bio ovde! Usput bih želeo da se zahvalim...

Denver igra u gostima sa Hjustonom, Dalasom i Oklahomom, dok dočekuje Oklahomu i Pelikanse. Mislim da su tri pobede tu realno. Dve gajbi i jedna u gostima, protiv Dallasa.

Dakle, ako rezultati budu realni do kraja, imaće isto pobeda što odgovara Portlandu.

S druge strane Portland dočekuju Minesotu, Jutu, Spurse i Pelikanse.
Suštinski, mislim da nemaju šta da traže protiv Spursa i Jute.
Dakle realno im je dve pobede, dva poraza.

Ipak, kontam da lako može da se desi da jedni ili drugi kiksnu ili iznenade nekoga.

Biće zanimljiva trka za PO.

Daj ne seri ti si sad kao neki strucnjak :*

Reme da li mislis da ce bilo koji tim koji je vec izborio PO da nesto zapinje protiv nekog denvera ili portlanda i rizikuje da mu se povredi neki bitan igrac pred PO? Mislim da ce i jedni i drugi imati vise pobeda nego sto si napisao i da je denver ispusio solidan kurac

Reme da li mislis da ce bilo koji tim koji je vec izborio PO da nesto zapinje protiv nekog denvera ili portlanda i rizikuje da mu se povredi neki bitan igrac pred PO? Mislim da ce i jedni i drugi imati vise pobeda nego sto si napisao i da je denver ispusio solidan kurac

Ne zapinje, ali Spursi i Juta koji ne zapinju > Oklahoma koja ne zapinje. Hoću da kažem da će verovatno Portland popušiti od SAS sve da ovi vrnu Bobija i da im igra svih 48 minuta laganim tempom. Jebiga, jači su dosta. A ni Juta nije za baciti.

Koliko god ove boleo kurac, teško da će ih dobiti. Nema šanse da Portland uzme sve četiri pobede, popušiše sinoć od Minesote koju boli đoka isto. I imaju još četiri tekme.

Generalno, pre će denver da dobije četiri poslednje nego oni. Ionako i jedni i drugi igraju protiv timova koje boli đoka. Samo što Denver igra protiv slabijih timova koje boli đoka.

I nisam rekao da će Denver da prođe, nego da se verovatno neće znati do poslednjeg kola ko će proći.

I nisam rekao da će Denver da prođe, nego da se verovatno neće znati do poslednjeg kola ko će proći.

Taj most ne da ce da padne, nego se svakog trenutka ocekuje da padne

od kad je Juta opet neka nba mega sila, jbt al se tamo menja sve preko noci