Prijava

A to se do sada nije moglo reci? Ja sam onako, bio skeptican prema njemu po malo ali posle proslogodisnjeg ispunjavanja svih telesnih otvora golden stejta lebron ima svo moje postovanje koje zasluzuje pa ako bog da i sreca junacka da ih natakne na kurac i ove godine

Dugo je već LBJ tu, ali onaj tripl-dabl je bila samo potvrda za one koji jedu govna, među kojima sam bio i ja. Popišao je Vestbruka i njegov rekord lagano. Navijam za SA, ali ako ne odu u Finale, opet ću navijati da Klivlend napuni GS.

Brt jesi video ti onu kad su gubili brda i on(da nije mozda trener hahaah) ostavi kajrija i lava na klupi skoro celo drugo polivreme i popisa se po celoj indijani sa sve guvernerom xd

Au al neće OKC-ovim igračima ništa da uđe u četvrtoj četvrtini, žao mi Vestbruka...

Andre Roberson pobednik serije 3:20 dečko šutira bacanja u ovih 5 mečeva.

Izgleda da ćemo gledati Teksaški derbi u polufinalu zapada

Jebem ti život gori mi strim Milvoki-Toronto, vidim negde u toku 3/4 71:48 za Toronto, kažem sebi "A zajebi ovo, čekaj Memfis-San Antonio na SK-u da gledaš ko čovek" uključujem ponovo ovaj strim Teri pogađa trojku za vođstvo Milvokija 80:78...

EDIT: E duvaj ga, Torontože >:(

Ratnici oduvali 3:1 olovo

Leri Ptica dig'o krila i otperjao

solidan glupan crni grk

e kako bih voleo, a i siguran sam da ce Wasington pocepati ovaj Boston, mislim da je boston najvece govno od ekipe u poslednjih 10 godina a koje se smatra dobrom ekipom gledajte kad ih wsh usere 4-2

Jebace Pol Dzordz i Lonzo Bol inshallah

Uh kako bi voleo da Juta sad izjebe i GSW usrani....

Kakav genocid SA proživljava protiv Hjustona... :(

da bih stavio po euro na Hjuston sampion konferencije

evo sta sam ja rekao pre 2 meseca

Hjuston-kao klinci ložili smo se.... zbog Mekgrejdija

EDIT: Ovo važi za 90% ljudi mojih godina koji prate NBA, i/ili su trenirali/treniraju košarku...

Алстон/Сура; Мекгрејди; Батие; Мутомбо, Минг

bob sura najveci beli igrac ikada

on i wally szczerbiak

enbiej lajv tu tauzend fajv