Prijava

Al je dobar posao odradila Minesota. Lavina bih dao i za džak krompira

Alo bre, das prvu zvezdu za prvog idiota jebemti tvoj posao ko te placa za ovo.

"Ovo su teške stvari. Trejdovali smo momka kojeg zaista volimo. Večeras smo doneli odluku da napravimo zaokret u pravcu u kom idemo i odredimo dalji put. Radićemo to sa mladim igračima. Moramo da budemo disciplinovani i strpljivi", rekao je Pekson.

:DDDDDDDD

Sad Džordža za random Olinika, i dobar!

Mogli bi da posalju Taunsa i 15-og pika za Milka Bjelicu

Kris Pol i Blejk Grifin navodno odbili da potpišu novi/produže ugovor sa Klipersima

Kris Pol dolazi u Denver, baš sam pričao sa njim pre neki dan, kaže da gotivi Jokaru brata najstrašnije, a nagovara upravo i Grifina da zajedno dođu i finale zapada im je zagarantovano

A budala, koji će mu kurac Grifin pored živog Jokare? Jokara bi Polu Krisu mogao biti i Deandre i Grifin 2 u 1

Beverli, Deker, Vilijams i neki pik za Krisa Pola.

Pa ne bolje u golden stejt da je otišao, više bi mesta imao.

Jel to zvanično? Sranje, potajno sam se nadao da će otići u Denver

Pa valjda je gotovo zvaničan trejd, nisam siguran ko je sve uključen u isti, ali je kris pol kao rekao da će ići u hjuston, pa bi klipersi da izvuku bar nešto, pročitqh negde da je to nešto ovo u postu iznad.

Kojom magijom je bengavi Bogdan dobio 30M za 3 sezone. Najveća prevara od igrača još od Tepića i Jestratijevića.

P.s Ne pravi Bogdan, nego onaj naš.

Pol i Harden, to će biti zanimljivo

Tilmo daj neki BO ako imaš viška

haha koje gown od razmene

Ma trejd je bio samo zato što je Kris Pol hteo da ode, a pošto je bio slobodan agent, mogao je da ode za džabe, ovako su se dogovorili sa njim da dobiju bar nešto za uzvrat. Beverli je bio u najboljoj defanzivnoj petorci, Vilijams je imao 15, 16 poena sa klupe, mada naravno smešno je to u poređenju sa Polom, al došlo vreme daj šta daš. Meni je krivo što nije otišao u Sparse, naročito zato što se priča o odlasku Oldridža, možda su mogli da naprave mesto za njega.

Pa šta ti tu kao pametuješ kad sam to već napisao

Zapravo, ako bi se harden odrekao jurenja asistencija i držanja lopte 17 od 24 sekunde po napadu i dao malo loptu polu tako da mogu da igraju zajedno na 1 i 2, to bi moglo da deluje jako lepo, taman da skinu govnjivi golden stejt. Samo sam mislio da je za pola bilo bolje otići u baš taj san antonio no može i ovako da ispadne dobro.

Ali kapela ako pored ove dvojice ne bude imao prosek od 23 poena sledeće sezone - slepac je.

Hahahah izvini Coa, skroz sam te preskočio

Inače Pol i Harden, to će biti zanimljivo

Ma dobro 'ajde pa ljudi smo svi grešimo :D