Prijava

trebalo bi, samo ako me gospođica pusti :) ... možda ću je ubediti...
Radmilo, al i ti dustaneš da vatamo pevaljku :)
Mile plaća piće lolo

Изгледа да је касно да мењамо место,а? Д'идем ја да резервишем астал?

Ja 90 posto dolazim. A po spisku vidim da ce okupljanje biti prava kobasicijada :)

A po spisku vidim da ce okupljanje biti prava kobasicijada

То полако постаје традиција код нас. Елем, да поновим још једаред:
Долазе:
- Радмило Топола;
- Дрогирана веверица;
- MileBubreg;
- jewdja;
- Markes;
- Mali_Sale_91_kg;
- MrTestis;
- Govedarica;
- Mr.RaleQ;
- Приштевац;
- StrajaKg;
- bata gugi;
- Otac Gavrentije.
Не долазе:
- Џела;
- Trilijan;
- Mickey Savage;
- RockyPadreJGD;
- Роки Билбао™;
- dzoni auditore;
- Апофис;
- Natnat.
Отказали долазак:
- torazulu.

Сто је резервисан на име Вукајлија. Место остаје Златник, пошто није договорено друго. Видимо се сутра.

Od 13 prijavljenih, makar će 5 da ispali. 'ajde da napravimo kladionicu, ko ubode ima džabe piće, lolčić.

Заузео бусију, ал добро, мени није далеко, неких 16324 км. Лолчина :)

Čisto da kažem da je bilo fino sinoć. Svi koji su bili na okupljanju su ekstra likovi.

Dajte neke slike da i mi vidimo. ;-) Da vidim je l' Mile onakav k'o što ga zamišljam (gej stop lolo).

Jebiga, Mile je rano otišao, a mi zaboravili da se slikamo s njim. Ali je ljudina, i vidi se domaćin čovek. Slike su kod Radmila, ubaciće valjda.

Пребацио сам гаври, убациће он.
Фино је било за нас 6-7, гуги је имао оправдан разлог за недолазак, џела делимично, остали су јајаре.

Ја се осоревињавам на одласку, ал сам моро палим за Палигорић...у сваком случају драго ми је да сам упознао ауторе, и што сам сконто да ти људи стварно постоје...лололо.

Само да се прибележи да је цигојњер пев'о за наш астал и рада лацковића и ипчета! кол'ко да се зна, јеб'о вас обломов, опааааааааааа.

нема, само две. и то једна страна стола, па друга. и без милета, већ отишао. и то кад гавра дође, па да окачи.

едит: "ко је пијан заспао за столом" и "варале ме многе"!

Jebiga, ja nisam mog'o da ostanem vise od onih sat vremena, ako sam i toliko bio. Jevdja i Pristevac deluju kao kul likovi, ostaje zal sto nisam upozn'o Mileta, a dao sam stodvajes posto svojih mogucnosti. lolo

je li bio Leprikon?

Nemo' se prepadnete od moje slike, pa da moraju da vam prebaju :)