Prijava

СПС ће добити министарска места у образовању, полицији, здравству. СНС министарства правде и одбране а УРС и наш прекаљени економски маг Динкић, економију и регионални развој.

Искрено не знам шта да мислим о свему овоме, помало сам шокиран.

Odličan izbor, ja bi tu ne bi ništa diro, samo bi još stavio Čedu za ministra kulture...

Do jaja. Nece biti ni gore ni bolje nego pre jer su ista govna u pitanju. Oni zuti malo smorili za ovih 12 godina, red je da se jednom menja.

А најмање сам од овог Дачића очекивао да ће бити прелетач, ало изгледа да је било битно само понудити добру цену, тј позицију.

Nemoj zajebavati da si mislio za Ivicu da je ozbiljan tip? Čovek je diplomirani politikolog, nači kobra je neotrovni gušter za njega...

Па јесу жути сморили и биће ми драго да их гледам у скупштини како гласају а немају већину, напокон. Мало ми смета овај Динкић у власти, као крпељ је неки.

А Дачић је на мене оставио неки утисак принципијалног и моралног човека, изгледа да је ту улогу добро научио и одиграо.

Meni se ideja sviđa, i treba isti ljudi da drže policiju i zdravstvo, bez veze da policija bije tamo gde je posle zajebano za sanaciju a kako studentski protesti umeju da budu nasilni nije loše da i obrazovanje ide ruku pod ruku. A Dinkić je dosad suvereno URSao sve što mu je palo šaka pa mislim da ni s ovim neće imati problema. Blagosiljam

Neka Dinkića, sad ćemo da pitamo Tomu i Dačića kamo onih iljadu evra što nam Dinja duguje...

А најмање сам од овог Дачића очекивао да ће бити прелетач, ало изгледа да је било битно само понудити добру цену, тј позицију.

Лик је још на крају избора рекао нешто типа: "Не знам ко ће бити председник, али знам ко ће бити премијер". Јасно се видело да иде на оног ко више понуди. Само не могу да верујем да су напредњаци, ушли са УРС у владу, са оном крмећом главом распалом, коју су пљували задњих дванаест година, а сада потпуно друга прича, још само Чеду да позову и читав циркус је ту. Кулминација политичког курвања. Мишљења сам, да ће ова влада, ови људи, толико да укопају ову државу да ће владавина Бориса Тадића личити на пикник јебени. Али видећемо.

А Дачић је на мене оставио неки утисак принципијалног и моралног човека, изгледа да је ту улогу добро научио и одиграо.

То га је Слоба научио.

Šta vam je bre ljudi, zar vi stvarno mislite da se oni među sobom nešto glože i svađaju? Da ih zanima imate li vi hleba i igara ili samo igara? Kad je SPS propao 2000. godine svi funkcioneri su uzeli otpremnine u firmama gde ih je partija namestila i prešli za direktore Erste banke i još par firmi. Vučelić je sad neka faca, a tada je prvi organizovao novu stranku da bi posle, oprane guzice, prešli pola njih kod Dinkića gde su sad i poslanici, a u Slobino vreme bili perjanica SPS-a. I sad će tako biti, Tadiću će da daju doktorat i mesto direktora nekog fakulteta, šefovi će na neke druge funkcije, Šuta novac će da utaji stan na Vračaru, a mi ćemo i dalje da pevamo "Polomiću čaše od kristala"...

Највећи добитник у овој коалицији је ДС. Имаће лепо времена да се реоранизују, а ова влада ће морати толико дугова да враћа, да ко год је чини, најеб'о је на следећим изборима. Ђилас ће таман да одради посао као градоначелник, да узме још неку кинту, а кад ДС опере СНС на изборима, он ће да заседне у премијерску фотељу.

УРС и СНС су се у кампањи здушно залагали да не буде више страначког запошљавања и да ће извести на суд сваког ко се у досадашњој власти бавио малверзацијама, ево им прилике.

zato je SNS i dao premijeru Dačiću - ako se tone, da tonu on i Dinja...

Tadić je lepo rekao da neće da bude premijer, sad insistira da bude.
Dačić je tražio da Tadić bude premijer, sad hoće da ON to bude.
Nikolić je najgore pljuvao G17, sad sa njima pravi vladu.
Drašković je bio za PREOKRET, sad je za to da ostane sve kako jeste.
G17 je bio za Evropu, sad mu je draža vlada sa SPS-om i SNS-om.
Šta reći, a ne prosvirati metak kroz slepoočnicu?

Da ih zanima imate li vi hleba i igara ili samo igara?

Само игара, 'леба помало.

УРС и СНС су се у кампањи здушно залагали да не буде више страначког запошљавања и да ће извести на суд сваког ко се у досадашњој власти бавио малверзацијама, ево им прилике.

Лололо, јашта, Расим и Суљо се покрстили.

Ja čuo da ljudi masovno podižu štednju iz banaka lololololo.Ko god da je formirao vladu ne bi trajala duže od 2 maksimim 3 godine jer će za otprilike toliko Kosovo i zvanično postati nezavisno to je neizbežno ko god je na vlasti a onda sledi scenario iz 2006

Дуле, Косово је званично независно већ четири године, може се само десити да Србија призна Косово, али тад би народ стока демолирао и Београд и владу и урсове и све пичке материне.

Ja čuo da ljudi masovno podižu štednju iz banaka

E, ti su meni interesantni...

A recite koja bi bila fora da socijalisti i ove "poturice" radikali priznaju kosovo haha,
koja ironija! :)
I da garantuju bezbednost ljudi na Prajdu LOL!
Ajmo Evropejci, pokažite i dokažite se!;)

"poturice" radikali

лололололололо :Д
И оће, не бој се. Наредили шефови из Брисела, јбг.