Prijava

Е и ја, Драгишићу.
Ишао мој стриц пре пар недеља тамо колима јер му син учи чколе у Клужу па тео и ја са њим ал немам овај нови пасош.
Румунија ми баш онако егзотична и много ми је јаче рећи да сам био у РУМУНИЈИ него у Швецке или на Сејшелима, шта знам. Румунија!

Srbija <3 Najlapša bajko, fadr end madr

Jenom sam bio u Češkoj, nigde nikad toliko piva nisam popio nego u pivnici "Karluv Dvor".
Da, mogao bi opet.

YeahBatch
Е и ја, Драгишићу.
Ишао мој стриц пре пар недеља тамо колима јер му син учи чколе у Клужу па тео и ја са њим ал немам овај нови пасош.
Румунија ми баш онако егзотична и много ми је јаче рећи да сам био у РУМУНИЈИ него у Швецке или на Сејшелима, шта знам. Румунија!

Što pre nabaviti pasoš. Sinak ja jedno 5 godina studija nisam imao pasoš zbog vojske. Nemoj to sebi da radiš. Tvoj vršnjak stari sa tobom.
A Rumunija? Češka i Rumunija. Večiti saveznici Srbije. Idite da vidite zašto.
Otvorio sam teglu sa kiselim paprikama. Otrovao dva čoveka. Koji miris. Koja aroma. I koja jebena bol.

Kakve smo sreće, napatićemo se uskoro da igdje odemo, sudeći prema ovom&action_type_map=%22og.recommends%22&action_ref_map=[]] članku.

Mene privlači Britanija, nekako mi je zemlja za sebe. Zelenilo, arhitektura, hladno more, kiše... Inače te sjeverne zemlje bih volio da vidim, recimo Norvešku.

Od ovih mističnih zemalja, volio bih otići u Laos.

Champy, kakvo je stanje u Damasku, 'oce li ostati sta da se poseti posle rata?

De poškaklji me, možda se nasmijem.

Португал, некако мије ундердог кад је туризам у питању, а некако ми нису ганферасти ко Шпанци. Сви их живи кулирају и блеја им је. х)

Skroz sam hehe, je l' da?

ova leva je rasna kobila hocu i ja tamo