Prijava

E i da, rasol? Hahahahahha

Ви како оћете, али ДС је јахао на мртвом Зокију 10 година. Коначно су пали.

Što ga ne čini manjom lopužom nego što je bio...
A i nisu ga ubili slučajno.

Nego, da se pobiju Šupke, Tadei i Jerema 3 na 3 sa Šaponjom, Džindžerom i ciganskim šapčaninom, ko bi izvuko deblji kraj?

Kontam da Jerema ne zna nijedan jedini potez u tuči tako da bi bio beskoristan, a i samo bi pazio da mu ne spadnu cvikeri, tako da on je odma igrač manje za ove.
Šapčanin se već pokazao kao slaba karika u duelu sa vispremnim Šupketom....Džindžer i Tadei su mi tu negde....znači Šupke bi opet nalemao Šapčanina, Tadei i Džindžer bi bili egal, a Šaponja bi jeremu raspizdio šamarom i to bi bilo to

џинџер и гангула би извојевали флоулес виктори, и завршну магијцу на крају

"Kontam da Jerema ne zna nijedan jedini potez u tuči tako da bi bio beskoristan, a i samo bi pazio da mu ne spadnu cvikeri"
Хахаха
Слажем, се, само што би Џинџер пребио Бокија, онда би Јеца Усна покушала да га заведе не би ли га лакше поразила, али јој не би успело јер је човек у срећној већи са Шапкетом. Тако да, контам да ће ова Џинџер струја да победи.

Која непотрепштина од теме. Локујте ово.

ladno sam malo pre napolju čuo da je Šaponja ustvari Tadeiev ljubavnik, tj. da je njegova jebačica...

Ви како оћете, али ДС је јахао на мртвом Зокију 10 година. Коначно су пали.

Siroma čovek, žena mu vlasnica 70% Vojvodine i 30% Srbije... samo neka se oni tuku, da je sreće mi bi ih tukli...

Jbg, nema više zajedničkog interesa koji je činio da se sve nesuglasice sklone u stranu.

Ovo je sve počelo pre jedno 6 meseci i da ne dužim jer je duga priča Đilas je namestio lepo Tadića na ovim izborima da popuši, a opet neka je jer je Tadić gluperda, ali Đilas je takođe lopovčina i Čumetov čovek, tako da smo najebali svakako. Mada najebali smo i bez njih jer će nam Dačić biti premijer, a on je đubre, stoka, ubica, kriminalac i sve najgore na svetu što postoji.

Djoni mojne Čumeta da mi diraš, vozio me čovek jednom na stopu do Batočine.
Dobar dečko, sve pare šalje kevi :))

Zaboravili ste da je Dinkic u Vladi ponovo.

E bre koji sam tiper, definisao sam to pre 7 meseci. http://vukajlija.com/izlazenje-iz-vlade/512295

Siroma čovek, žena mu vlasnica 70% Vojvodine i 30% Srbije... samo neka se oni tuku, da je sreće mi bi ih tukli...

Takodje i poseduje firmu koja prikuplja legalan reket.

E bre koji sam tiper, definisao sam to pre 7 meseci. http://vukajlija.com/izlazenje-iz-vlade/512295

Nusmi tebra