Prijava

http://imageshack.us/photo/my-images/254/sasassaassasa.png/ Eo lose se vidi ali pise mi da mogu -1 poster... Kaizene децхо sredi mi to :)

Zato što si dvaput klikno i podigla se 2 ista postera na sajt a ti imaš ograničenje na jedan.

Bag u posterima: neće da napravi poster. hitno srediti!!!!!1

Hoću da napravim poster ali mi već treći put prijavljuje grešku "413 Request Entity Too Large"... neću dalje pokušavati, znam da je možda ovo pitanje već bilo ali nemam vremena da iščitavam forum, ako je neko milostiv nek mi objasni o čemu se radi

Па вероватно је слика превелика, ил резолуцијом ил килобајтима. Смањи то, па пробај опет.

Мада ми звучи као да се превише људи логовало, па троше проток са сервера.

Mislim da ti pisu dimenzije sa strane kad pravis poster... pretoci tu sliku u te dimenzije :)

Ok ljudi hvala, probaću još jednom, inače sam informatički poprilično pismen, da ne kažem da mi je to i struka, ali sada nakon radnog dana i totalne istrošenosti u tom smisliu funkcionišem sa 20% čini mi se,,,

EDIT:
poster se ne može napraviti ako je slika manja od 500 piskela, kao što piše sa strane, što sa mojom nije slučaj, standardno je napravljena telefonom (1944 x 2592, 1,28 MB). Već sam jednom aplodovao fotku istih karakteristika i sve je bilo ok.... nema veze, ko zna kad ću se ponovo nakaniti na ovako nešto....

Mislim da je možda u pitanju veličina slike, ja sam isto tako htio avatar da promjenim i metio sliku od čini mi se 1.5 ili malo više MB i nije htjelo, čini mi se da je istu grešku izbacivalo. Probaj da smanjih malo kvalitet pa probaj onda.

Radi... smanjio sam je na 800 x 600 i radi...čudno mi je što, kad već ima upozorenje - ograničenje za ne može ispod 500 piskela ne stoji i maksimalna veličina fajla... hvala drugari